kantrium.com | Finland | InoTour.com | Helsinki

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 


Алексеева Оксана Вікторівна

Добрий день шановний Юрій Миколайович!Хочу вас попросити розібратися і неприємний ситуація,яка має місце на даний час.Моя донька Алєксєєва Владислава 2010 р.н.є дитина-інвалід з вадами слуху та зору.Навчається і Херонській спеціальній  загальньоосвітній школі-інтернат I-lll ступенів Херсонської обласної ради.Раніше я свою доньку возили до школи по пільговим перевезенням,на данний час я не маю такої можливості,так як голова Білозерської селищної ради об'єднаних громад не надала необхідну кількість провідних таборів.Їй було представлено ряд документів,які підтверджували мої слова.Це довідка з місця навчання,індивідуальна програма дитини-інваліда,виписки хворого з дитячої обласної  лікарні,де зазначено,що ми маємо проходити планові лікування через кожні 3 місяця.Ці документи не виявилися для неї аргументованими,щоб видати моєї доньці і мені,як скпроводжуючому талони на безкоштовний поїзд в громадському транспорті.Голова селищної ради натомість вимагає в мене справку про доходи,про склад сім'ї,акт обстеження.Шановний Юрій Миколайович,я не прийшла просити грошової допомоги,щоб здавати такі довідки.Я вимагаю надати моєї дитині талони на безкоштовний проїзд,який гарантовано їй нашою Державою,також навчатися їй в закладі для таких дітей,як моя донька.Прошу вас найближчим часом з'ясувати причину такого непристойного ставлення до особливих  дітей,я яких є обмеження до пересування,спілкування та до орієнтації.Дякую.З повагою до вас.

П'ятниця, 12 січня 2018, 11:54
Ніконов Юрій Миколайович

  Шановна Оксано Вікторівно!

  Херсонська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.. Херсонської обласної ради знаходиться в оперативному управлінні Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації.

  За вирішенням питань радимо звернутися до вище зазначеного Департаменту за телефонними номерами: 22-31-27,  або 45-52-96

П'ятниця, 12 січня 2018, 14:54
Алехина Юлия николаевна

Добрый день, Уважаемый Юрий Николаевич. Хочу вас попросить обратить особое внимание на детский сад 79 . Деток кормят плохо( недоваренный картофель, черствый хлеб, каша на воде, бывает такое что обед дают холодный), да, конечно когда проверка кормят идеально,после проверки все опять становится по прежнему. В группе и на кухне тараканы, а персонал садика курит в открытую на територии, заведующая хамка, когда ей чтото говоришь,она грубит и жалуется что нет денег, хотя родители не успевают открывать кошельки так как все время чтото им надо.Вчера деткам завтрак дали аж 10.00, на вопрос почему, ответили-ну, праздники были, повара не успели. Ну как это? Детки голодные. Пожайлуста сделайте что нибудь, разберитесь. Кстате, когда последний раз была проверка заведующая собирала с воспитателей по 50грн на якобы взятку для проверки. Пожайлуста помогите, наши детки страдают от такого отношения.

Середа, 10 січня 2018, 14:30
Ніконов Юрій Миколайович

Увага!               

 Централізована бухгалтерія  при управлінні освіти Херсонської міської ради повідомляє,  що з 1 січня 2018 року всі розрахункові рахунки, для оплати батьківської плати за харчування, платні послуги, благодійної допомоги,  в управлінні казначейської служби України в Херсонській області змінюються. За довідковою інформацією звертатися в бухгалтерію.

 

Середа, 10 січня 2018, 10:20
Качаленко Ирина Анатольевна

Добрый день , Юрий Николаевич, прошу обратить внимание на 14 школу,детей гнобят, учителя  говорят матом, завуч приходит и в наглую заставляет давать сумки, роються по карманам и сумкам,  дети не хотят ходить в школу, убегают с уроков, а им ставят пропуски и оповещают службы по делам детей о прогулах,  У одноклассницы  маму довели до больницы,капали систему, давайте как то принимать меры, или мы с родителями будем идти дальше. Заранее огромное спасибо.

П'ятниця, 05 січня 2018, 14:40
Родительский комитет_9 клас

      Уважаемый, Юрий Николаевич, мы нижеподписавшиеся родители учеников 9-го класса ШКОЛИ №14 бесконечно возмущены, беспардонным поведением мамы одноклассниц наших детей Качаленко Ирины Анатольевны, которая позволила себе писать Вам от имени родителей всего класса.

 С 1-го класса обучения ее детей в нашей школе она была на родительском собрании возможно 3-4 раза и то в начальной школе. В жизни класса, решении его насущных проблем она никогда и никаким образом не учавствовала и даже не интересовалась… На последнем собрании в 9-м классе (по поводу дисциплины и предстоящего ДПА), на котором присутствовала администрация школы, все учителя преподающие в нашем классе и родители с  детьми, ни ее, ни ее девочек не было.

  Девочки в присутствии других детей и учителей позволяют себе обсуждать свою личную жизнь с использованием нецензурной лексики, причем делают они это не шепотом и врядли найдется в школе учитель, который владеет таким запасом нецензурной брани. Мы недовольны их отрицательным влиянием на наших детей.

   На родительском собрании было принято решение  собирать у детей телефоны на учебное время и проверять наличие всех учебников, поэтому мы – родители  ничего не имеем против этого.

  О внешнем виде этих соучениц: ни у кого из учителей нет таких бесконечно длинных нарощенных ногтей, окрашеных ядовито ярким цветом, которыми они уже исцарапали «возможно любя» учеников.

  Мы не знаем с кем Качаленко И.А.  собралась «идти дальше», потому что мы  - родители 9-го класса со слов своих детей знаем, что происходит в классе и  глубоко возмущены воспитанием ее дочерей, клеветой на школу, школу, которая собирала им помощь, входила в их положение, но всякому терпению приходит конец.  Нам, как родительскому комитету стало известно, что администрация школы подала на эту семью в  службу по делам детей корабельного района из-за прогулов уроков и неуважительного отношения к  учителям. Думаем, что именно это подвигло ее на клевету.

С уважением ниже подписавшиеся:

Романов Андрей Алексеевич

Филимонова Ольга Владимировна

Полоз Ольга Николаевна

Дубовская Инесса Васильевна

Кирияка Виолетта Валентиновна

Посылина Валентина Владимировна

Маткивская Наталья Федоровна

Пентела Алена Федоровна

Стародубец Руслан Игоревич

Огнева Людмила Михайловна

Князева Елена Андреевна

Кравченко Елена Геннадьевна

Герасимова Светлана Викторовна

Бабаева Светлана Викторовна

Домбровская Анна Александровна

Несторяк Вера Николаевна

Шпитальний Володимир Борисович

Мардарьева Елена Павловна

Филимонова Наталья Юрьевна

Середа, 10 січня 2018, 15:29
Ніконов Юрій Миколайович

 Шановна Ірино Анатоліївно!

 Згідно з частиною 1 статті 26 Закону України „Про освіту” керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти.

 Якщо у Вас є конкретні факти, що підтверджують випадки неетичної поведінки педагогічних працівників школи, пропоную звернутися   безпосередньо до керівника закладу.

П'ятниця, 12 січня 2018, 14:00
Ветрова Татьяна Николаевна

Ув. Юрий Николаевич!
Обращается к Вам пом. воспитателя я/с №10 Ветрова Татьяна Николаевна по поводу выделенной
премии, для тех. персонала. Насколько я понимаю эта премия была выделена с фонда экономии
зар.платы. Я хочу спросить у Вас, какое отношение к этому фонду имеет профсоюз и Гривняк Г.М.
в частности, так как она дала указание нашему профкому выделить минимальную премию тем, кто
вышел из профсоюза (год назад я вышла из профсоюза), об этом меня проинформировала наш профорг
Кирилло Т.А., когда я обратилась к ней с просьбой - обьяснить мне, почему я работая в саду с 1991г.
получила самую маленькую премию.
С этим же вопросом я обратилась к заведующей Романович О.М., но и она толком ничего мне
объяснить не смогла.
Поэтому я обращаюсь к Вам за разъеснением. А премию (подачку) я вернула.

Заранее благодарна
Ветрова Т.Н.

Четвер, 04 січня 2018, 19:39
Ніконов Юрій Миколайович

   Шановна Тетяно Миколаївно !

   Розподіл  премії у ясла-садку №10 здійснювався відповідно до Положення про преміювання працівників закладу (додаток №3 Колективного договору).

  Згідно з пунктом 1.4 Положення, преміювання працівників ясла-садка проводиться за результатами їх роботи. Відповідно до протоколу
засідання профспілкового комітету закладу від 18.12.2017 №31, розподіл премій здійснювався на підставі критеріїв, визначених Положенням, з урахуванням виконання посадових обов’язків упродовж 2017 року.

   Як вбачається з пояснення керівника закладу Романович О. М., ніяких втручань та вказівок у визначену законодавством процедуру розподілу премії не було.  Крім того, Ви отримали не найменший розмір премії серед інших працівників закладу. Роз’яснення стосовно надання премій Вам надавалися як від Кирилла Т. А., голови ПК, так і від завідуючої закладом.

П'ятниця, 12 січня 2018, 14:55
очень возмущённый родитель

Хотелось бы оставить жалобу на одного учителя младших классов гимназии №1 , а именно на Миштанову Викторию Анатольевну ,которая видимо совсем уже обнаглела и позволяет себе курить в 10-15 метрах от ворот школы!!! Уже не однократно забирая  ребенка со школы встречала ее за воротами школы с сигаретой в зубах.и на это смотрят дети!!!! Какой пример она им подает? А потом ребенок дома спрашивает –«если это плохо, почему учитель  так делает?» ,и попробуй потом ребенку правильно объяснить

Вівторок, 02 січня 2018, 11:01
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний   батько!

 Відповідно до статті 13 п.3 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» «…забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях так на території навчальних закладів».

Якщо у Вас є конкретні факти, що підтверджують  випадки тютюнопаління вчителем на території гімназії, а даний заклад є юридичною особою і тільки керівник гімназії має накласти дисціплінарне  стягнення щодо педагогічних працівників, пропонуємо звернутися   безпосередньо до керівника закладу або відповідних органів правопорядку.

Керівнику закладу вказано на посилення контролю за дотриманням чинного законодавства та Статуту гімназії.

 

Середа, 10 січня 2018, 09:37
Бондарев Николай Александорович

Я родительница ребенка старшей группы садика №87, который пожаловался 20 декабря что на них в группе ОЧЕНЬ кричала заведующая (на что я не поверила!!!). На выходные гуляя с ребёнком на улице мы встретили родителей которые тоже водят детей в наш сад. Они рассказали. что на прошлой недели папа забирал ребенка и слышал ужасный крик в раздевалке, в которой была медсестра садика. На удивленную реакцию папы, она ответила, что в группе, заведующая проводит воспитательный процесс. НЕоднократно приводя и забирая ребенка слышны крики заведующей которая со своего кабинета зовет сотрудника какого-либо своим командирским голосом через весь дет.сад. Я допуская мысль о криках на своих подчиненых, но кто ей давал право "ОРАТЬ" на наших детей. Разве это педагог со стажем??? Теперь я понимаю почему мой ребенок НЕ ХОЧЕТ ходить в сад. Как может работать такой человек, нести нашим детям доброе и прекрасное, если она не может найти к ним подход??? Я ТРЕБУЮ НАУЧИТЬ ЗАВЕДУЮЩУЮ КАК НУЖНО ОБЩАТЬСЯ С ДЕТЬМИ.

Середа, 27 грудня 2017, 18:30
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний Миколо Олександровичу !

Методистом та практичним психологом методичного кабінету при управлінні освіти з виходом на місце буде перевірено стан дотримання педагогічної етики керівником закладу та проведено анкетування дітей та працівників закладу.

За результатами проведеної роботи буде визначено необхідність вжиття відповідних заходів.

Четвер, 04 січня 2018, 09:35
Стурбовані батьки

До Вас звертаються стурбовані батьки учнів, які навчаються у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №5 Херсонської міської ради під керівництвом Станіславік Тетяни Анатоліївни. Хочемо сказати, що наші діти не хочуть йти до школи через вчителя, який не може стримувати свої емоції. Зі слів дітей, Тетяна Анатоліївна кричить на дітей, як покарання змушує стояти цілий урок біля парти. На прохання дітей щось пояснити відповідає: «Йди, погуляй. Пізніше підійдеш». Це викликає сумніви щодо її професійної компетентності. Таким чином, матеріал, що викладає вчитель, діти не розуміють, оскільки заняття відбуваються як правило у напруженій атмосфері.

Поряд з цим, через інцидент у минулому (Тетяна Анатоліївна вдарила дитину обличчям об парту), який не набув подальшого розвитку, ми взагалі боїмося відпускати своїх дітей до школи. Це також є причиною того, що ми не називаємо своїх прізвищ та імен, оскільки думаємо, що Тетяна Анатоліївна може відігратися на наших дітях (почати морально принижувати перед класом, бити або занижувати оцінки), коли дізнається про цей лист.

Зібравши інформацію про попередній досвід педагогічної діяльності Тетяни Анатоліївни, ми дізналися, що вона була звільнена з попереднього місця роботи через інцидент з батьками. Причиною інциденту була крадіжка грошей, які батьки здавали Тетяні Анатоліївні на заміну вікон у класі, і які вона витратила на власні потреби. Зі слів батьків її попередніх учнів, Тетяна Анатоліївна досить часто вела себе не педагогічно: вживала алкоголь разом із батьками, мала із деякими з них зустрічі у неформальній обстановці та багато ін. На сьогодні нам відомо, що вона веде аморальний образ життя, вживає алкоголь, позичає у людей значні суми грошей та не повертає їх (вважаємо, що гроші, які ми здаємо їй на потреби класу, вона витрачає на погашення власних боргів).

Враховуючи вищесказане, вважаємо неприпустимим допускати до дітей та навчального процесу вчителя з нестійкою психікою та низькими моральними якостями.

Оскільки навчальний заклад є взірцем порядності і глибокої моральності, просимо вжити необхідних заходів щодо вчителя школи Станіславік Тетяни Анатоліївни (відсторонити від навчального процесу), щоб наші діти були забезпечені якісною психологічною та навчальною атмосферою.

Середа, 27 грудня 2017, 12:41
Ніконов Юрій Миколайович

 Шановні Батьки!

Для роз’яснення викладеної Вами ситуації управління освіти звернулося до адміністрації школи №5.

За інформацією керівника закладу  на даний час учитель початкових класів Станіславік Т.А.  подала заяву про звільнення.

         Директору школи вказано на посилення контролю за організацією  освітнього  процесу.

Середа, 10 січня 2018, 09:38
Тетяна Павлівна

Шановні​ працівники управління освіти! Якби я хотіла безкорисно використати свій час та вислухати брехню яку Ви намагається до мене донести, я б повторно до вас завітала. Але якщо Ви наполягає, я запрошу із собою по одній мамі з кожного садочка та школи нашого міста та  завітаю до вас за відповідями. Хочу щоб ви зрозуміли, що ми нове суспільство, молоде та недосвітчене, але швидко вчимося та розвиваємося . Ми будемо відповідальними та сподіваємося, що люди яких ми обираємо та які обрали працею такі посади,  які відповідають за життя людей будуть вчитися разом з нами. Жоден керівник та його підлеглі не переконають мене, що не невиконання Конституції є нормою для нашого життя. Виправдовування бездіяльності влади та покривання злочинів рано чи пізно буде покарано законом, яким нині нехтують, бо ми живемо в правовій державі! Будьте так ласкаві та надайте мені відповіді.

З повагою, Тетяна Павлівна.

Вівторок, 26 грудня 2017, 14:51
Кулик Олена Миколаївна

 Шановна Тетяно Павлівно!

  Зважаючи на те, що Вас не задовольняють відповіді та роз’яснення, які надаються управлінням освіти на Ваші звернення, пропонуємо Вам опрацювати ст.34,35,36 Бюджетного кодексу України  та Інструкцію з підготовки бюджетних запитів,  де визначено як формується бюджетний запит.

  Саме принцип обґрунтованості покладено в основу формування бюджету галузі на рік.

  На підставі запитів від розпорядників коштів нижчого рівня – керівників закладів освіти формується бюджетний запит від управління освіти, який надається Департаменту фінансів та розглядається депутатами міської ради при формуванні бюджету міста.

Вівторок, 02 січня 2018, 12:02
возмущённый родитель

Ув.Юрий Николаевич!Объясните как в садике должен проходить выпускной бал.Действительно ли нужны сумашедшие суммы чтоб его провести и могут ли родители от этого отказатся.В нашей старшей группе это принудительно,с нами никто не советуется,назвали сумашедшую сумму и всё.На подарки воспитателям,няне,заведущей,сотрудникам,подарок для группы.Неужели за три года мы мало сдавали,один ремонт под тысячу с одного родителя вытянул.Что нам делать?Как донести воспитателям,что карманы пусты и не безразмерны?                           садик 80

Неділя, 24 грудня 2017, 22:34
Ніконов Юрій Миколайович

 Шановний батько!

 Програмою закладів дошкільної освіти  передбачено проведення із дітьми старшого дошкільного такого Свята як «Випуск дітей до школи». Але усі свята, які проводяться в дитячих садках, повинні духовно і культурно збагачувати вихованців, сприяти їх успішній соціалізації, відкривати особливості і традиції рідного краю. Кожен сценарій свята  розробляється творчою групою працівників закладу з урахуванням потенціалу педагогічних працівників,  батьків вихованців та їх побажань. Ніхто не повинен вимагати від батьків коштів для проведення свята.

 Як вбачається з пояснення керівника закладу  Швиндіної О. М., питання збору коштів для проведення випускного свята у садку вихователями не порушувалося.

 Тому, у разі наявності зазначених Вами фактів, пропонуємо звернутися до керівника закладу для врегулювання ситуації.

Четвер, 04 січня 2018, 09:37
Воспитатель

Здравствуйте! Интересует такой вопрос... Я, воспитатель в детском саду и на данный момент нахожусь в декрете. Должна ли я получать перед новым годом подарок (пакет конфет) на ребенка?
На мой вопрос, в детском саду Голова ПК ответила, что мне не положено, так как я сейчас никаких отчислений в проф.союз не даю, то и не имею права получать конфеты. Мол, раньше соцстрах давал и все получали подарки, а сейчас профсоюз выдает только работникам ( не декретчикам).  Хотя, я знаю, что в других садах декретчицам дают, а я уже второй год не получаю.

Ответьте пожалуйста, так ли это?  При каких условиях я должна или не должна получать конфеты на ребенка?
очень обижает данная ситуация, чувство как будто тебя дурят...

Неділя, 24 грудня 2017, 19:14
Ніконов Юрій Миколайович

Шановний вихователю!

Первинна  профспілкова  організація кожного закладу освіти  щороку приймає рішення щодо переліку працівників, які мають дітей і для яких виділяються кошти на придбання новорічних подарунків, у тому числі і тим, хто перебуває у відпустці для догляду за дитиною. Тому голова профспілкового комітету дитячого садка, де Ви працюєте, повинна довести до Вашого відома рішення, яке було прийнято саме у Вашому закладі.

Четвер, 04 січня 2018, 09:42
Рыбак Татьяна Алексеевна

Здравствуйте,пишу вам с одним волнующим меня вопросом,в садике куда я вожу ребенка с сентября этого года"Ясла-сад Умвс"с 1января поднимают оплату в месяц 1300,до этого было370грн!об этом нам сегодня сообщили воспитатели.скажитепожалуйстакактакоевообщевозможно?и в эту стоимость кружки невходят!я просто не знаю теперь что мне делать,т.к.я мать-одиночка,плотить такую сумму немогу,а в другой садик вы сами понимаете так просто не попадешь среди года!

Субота, 23 грудня 2017, 01:45
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Тетяно Олексіївно !

Державна установа «ДНЗ (ясла-садок)(м. Херсон) Національної поліції України» не належить до комунальної власності територіальної громади міста Херсона. Даний заклад фінансується  за рахунок державного бюджету. Усі питання фінансування закладу, а також встановлення плати за харчування дітей  у закладі вирішуються власником.

Четвер, 04 січня 2018, 09:43
Глуховская Анна Алексеевна

Здравствуйте!я вожу ребенка в садик"ясла-сад Умвс",садик хороший,все устраивало до сегодняшнего дня!Воспитатели нас осведомили что с 1января плата за месяц будет составлять 1300грн,до этого370грн было!я непонимаю как обычный садик может столько стоить?и за что я буду плотить1300грн?и как такое возможно?возмущений нет придела!

Субота, 23 грудня 2017, 01:36
Ніконов Юрій Миколайович

Шановна Анно Олександрівно!

Державна установа «ДНЗ (ясла-садок)(м. Херсон) Національної поліції України» не належить до комунальної власності територіальної громади міста Херсона. Даний заклад фінансується  за рахунок державного бюджету. Усі питання фінансування закладу, а також встановлення плати за харчування дітей  у закладі вирішуються власником.

Четвер, 04 січня 2018, 09:45
Євген Євгенійович

Шановний Юрій Миколайович! Чи припустимі поцілунки у губи (постановочні або щирі) у ясельній групі дитячого садка?


Батьками дітей групи дит. садка, до якої ходить моя донька, для спрощення спілкування була створена віртуальна група у програмі Вайбер. Там одним з батьків були оприлюднені фото, на яких хлопчик з дівчинкою (вихованці групи) торкаються один-одного язиками (при цьому хлопчика підштовхує позаду рука дорослого); на іншому фото вони цілуються у губи. Фото нібито зроблені та передані для оприлюднення вихователем. Мою думку, що це негігієнічно, не відповідає віку дітей та суперечить суспільній моралі, інші батьки не сприйняли.


Прошу дати оцінку наведеним фактам: облизування та поцілунки у губи (вірогідно постановочні) серед дітей ясельної групи, їх фотографування та оприлюднення. Додаткову інформацію можу надати за потребою.

П'ятниця, 22 грудня 2017, 13:48
Краєвська Альона Павлівна

Здравствуйте! Интересует такой вопрос. Хотим повлиять на воспитателя, возможно, с вашей помощью. Неоднократное обращение к заведующей не даёт длительного результата, хоть она и прикладывает к этому усилия, слышит родителей. Суть в некорректном отношении воспитателя к родителям, конкретно - к нашей семье из-за того, что мы иногда (!) можем задать вопрос по поводу того, почему ребёнок не участвует в мероприятии, почему инициатива ребёнка подавляется?! Когда спрашиваешь об этом в корректной форме, нарываешься на грубость. Правильно ли это ? Возможно, это не такая уж и проблема, по сравнению с тем, что здесь пишут, но человеческое отношение никто не отменял. Если так разноваривают с нами, то что происходит с детьми, когда мы не видим этого?

Сад 69, группа 8 

П'ятниця, 22 грудня 2017, 08:42
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Альоно Павлівно!

 З пояснення керівника закладу №69 вихователю Шикшиній Н.О. винесено догану за неналежне виконання своїх посадових обов'язків.

 Керівнику закладу Коваленко Г. В. вказано на необхідність посилення роботи щодо встановлення доброзичливих, довірливих та толерантних відносин між працівниками закладу та батьками вихованців.

Четвер, 28 грудня 2017, 13:38
Виктория

Добрый день! Довожу до Вашего ведома, что УВК номер 56, по адресу 49 Гвардейськой Дивизии 49,  осуществляют мероприятия по вывозу детей при этом, абсолютно не соблюдаются нормы техники безопасности дорожного движения! 18.12 около 9 часов утра Посадку детей осуществляли прямо на проезжей части!!! Загораживая проезд автомобилям без всяких распознавательных знаков для группы детей! На просьбу убрать детей, освободить место для проезда авто, Учителя в ответ еще и хамили прямо при детях!  Примите, пожалуйста, меры! Ведь школа берет на себя отвественность за жизнь и здоровье детей в учебное время! И коль проводят такие мероприятия вне школы, пусть соблюдают все нормы безопасности соотвествующие!

Понеділок, 18 грудня 2017, 15:22
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Вікторіє!

Відповідно до Інструкції щодо організації та проведення екскурсій і подорожей з учнівською та студентською молоддю, затвердженою  наказом Міністерства освіти і науки України 02.10.2014 №1124, 18 грудня діти навчально-виховного комплексу №56 відвідали Херсонський драматичний театр ім. М. Куліша.

Перевезення дітей до драматичного театру здійснювалося автобусами. Перед заходом вчителі провели з учнями цільовий інструктаж щодо їх безпечного поводження під час подорожі. Кожну групу дітей супроводжували вчителі та батьки. На автобусах були  таблички з надписами «Діти».

Під час екскурсії, учасники дотримувалися правил громадського порядку, правил  дорожнього руху та безпеки життєдіяльності.

П'ятниця, 22 грудня 2017, 10:30
Назаренко Анна Владиславівна

Доброе утро! Я бы хотела узнать, можно ли у  вас получить справочную информацию об истории создания одной из школ нашего города?

Понеділок, 18 грудня 2017, 09:34
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Ганно Владиславівно!

 Управління освіти Херсонської міської ради не збирає матеріали щодо історії виникнення освітніх закладів. Пропонуємо Вам звернутися за необхідною інформацією до закладу загальної середньої освіти, історія якого  Вас цікавить, або до будь якої з міських бібліотек нашого міста чи використати Інтернет ресурс.

Середа, 20 грудня 2017, 14:05
мама

Добрый день. Я бы хотела спросить. Сын ходит в 87 сад у старшу групу. За последний год он часто жалуеца на воспитателя. Расказывает что она его бьет, обзывает. Я понимаю дети часто выдумывают и этим пивлекают к себе внимание. Но не может один ребенок сколько всего придумать.Каждый раз я с добрым позывом спрашивают нашу воспитаьельниу, а слышу одно хамство что он обманывает и она такого не делает. Я спросила у других детей с групы и все они подтвердили что она его иногда может ударить и обазвать. Когда при ней это спрашиваю у детей они все говорят что такго не было никогда и мой ребенок все врет. Мне кажеца она их запугала просто но я не хочу нагавариваьт и правду я точно же не знаю и того не называю  имени воспитателя.Можна что б в сад приехал децкий психолог от вашего управления и поговорил с детьми групы и моим сыном и этой воспитательницей. Поймите меня как мать и я хочу быть увереной что с моим ребенком там все хорошо. Если так можно ответьте и я сама с вами свяжусь,как меня или ребенка имя не говорю,того что боюсь гнева к моему сыне

Субота, 16 грудня 2017, 12:44
Кулик Олена Миколаївна

Шановна мамо !

З листопада 2017 року у Херсонському ясла-садку № 87 Херсонської міської ради працює практичний психолог, посадовими обов’язками якого передбачено вивчення зазначених Вами питань.

За інформацією завідуючої ясла-садком № 87 практичний психолог в листопаді поточного року проводила з дітьми  тестування, з результатами якого Ви можете ознайомитися безпосередньо у практичного психолога.

У разі необхідності та для  того, щоб  остаточно з’ясувати  ситуацію Ви можете зв’язатися з спеціалістами відділу дошкільної освіти Херсонської міської ради за тел. 49 50 20.

Вівторок, 26 грудня 2017, 15:01
Кравченко Яна Сергеевна

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, где можно узнать по поводу того какие суммы и на что выделяются саду в течении года. Особенно интересует вопрос с облагораживанием детских игровых площадок  и питанием? Где публикуется информация о закупках для определенного сада?

Четвер, 14 грудня 2017, 15:22
Тех.персонал д/с

Юрий Николаевич ,обращаемся к Вам уже не первый раз и надеемся получить на этот раз ,конкретный ответ. В предыдущие разы мы поняли, что за людей нас ( тех.персонал д./с)Вы и ваши подчинённые не считаете( заведующие д/с). Как обижали так и продолжаете обижать. Ответьте пожалуйста ,на этот раз (к Новому Году) мы получим премию по экономии заработной платы или 13-зармлату или все будет как обычно? Она окажется в Ваших карманах. Только не надо рассказывать, что это зависит от нашего руководства. Вы начальство вот и проконтролируйте. Если Вы не можете этого сделать, мы вынуждены будем просить помощи непосредственно в Киеве. Больше нет сил терпеть ,весь этот беспридел. Обратимся на телевидение , сейчас этих програм полно. Надеемся , что после такой рекламы Вашими деяниями заинтересуется очень много людей.

 

Четвер, 14 грудня 2017, 10:50
Дзюба Оксана Владимировна

подскажите пожалуйста,когда начинается прием заявлений на прием в школу на следующий учебный год в первый класс?

Вівторок, 12 грудня 2017, 23:32
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Оксано Володимирівно!

          Прийом заяв до першого класу на наступний навчальний рік здійснюється у терміни, визначені закладами загальної середньої освіти. Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року.

        Обравши заклад освіти для навчання Вашої дитини, раджу звернутися до директора школи.

Середа, 20 грудня 2017, 14:09
Світлана Богданівна Днських

Доброго дня Вам,шановне паньство!Вибачаюсь що турбую,але надто цікавить таке питання:внаслідок окупації нашого чудовго Криму ми втратили надзвичайно цінний ВУЗ-Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського.Чому не відродять існування цього закладу в м.Херсон? Адже це освітня перлина наша.ми дуже гордилися цим університетом, і в Херсоні-такому красивому місті було б дуже доречним існування такого вишу,впершу чергу для місцевих жителів.Вдячна наперед,якщо хоча б прочитали мого листа,а додали б стільки щастя людям,коли  б ішли на зустріч суспільству.Дякую.З наступаючими святами Вас!

Вівторок, 12 грудня 2017, 11:33
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Світлано Богданівно!

Питання які стосуються діяльності вищих навчальних закладів не належать до повноваження управління освіти міської ради. Вищі навчальні заклади підпорядковуються безпосередньо Міністерству освіти і науки України.

Тому радимо Вам звернутися з цією пропозицією до громадської приймальні Міністерства освіти і науки України, або ж у відділ звернень громадян при адміністрації Президента України.

Середа, 20 грудня 2017, 14:10
Шерстюк Марина Валентинывна

Хочу дізнатися чому в дит садку №34 перестали проводити заняття з англійської мови для дітей, які бажають  ними займатися.

Заняття проводилися всього 2 рази на тиждень ближче до обіднього часу, що було дуже добре для сприймання дитиною матеріалу. Дітям дуже подобалось відвідувати ці заняття і був видний результат роботи вчителя і дитини. на ці заняття ходиять тільки ті діти, батьки яких бажають щоб їх дитина розвивалась і крім рідної мови вивчала ще іноземну, бо як відомо чим раніше почнеш вивчати мову тим краще буде результат. Чому дітям не дають можливості займатися, тоді коли дитячий садок може надати цю послугу.

Понеділок, 11 грудня 2017, 15:15
Кулик Олена Миколаївна1

  Шановна Марино Валентинівно!

   Як вбачається з пояснення керівника садку Степанової Г.Л. у закладі двічі на тиждень продовжуються заняття з вивчення англійської мови.

  Але згідно вимог чинного законодавства додаткові освітні послуги надаються лише у другій половині дня та за згодою батьків.

  Тому Ваша дитина, у разі Вашої згоди, може відвідувати гурток у післяобідній час.

Вівторок, 19 грудня 2017, 11:04
Света

Юрий Николаевич!

Я и многие ответственные родители старшей группы сада №4 обеспокоенные ситуацией, которая сложилась в нашей группе!

Ходят больные дети с признаками ОРВИ: кашель, зеленые сопли, хотя согласно законодательству Украины, воспитатель обязан не принимать таких детей без справки от врача!

Когда мы делаем замечание, воспитатель отправляет их к медсестре, но они почему-то снова оказываются в группе, и отказываются идти к своему педиатру! 

Мы сдаем своих детей не в больницу, а в сад, где все дети должны быть контактны с заключением врача! Если кому-то не с кем оставит детей, то это их проблемы, пусть сдают детей в больницу, если сами не могут выполнять свои обязательства перед ребенком! В саду должны быть здоровые дети!

Большая просьба разъяснить сотрудникам сада, что они не должны рекомендовать таким родитям, они обязаны не допускать больных детей в сад!!!

 

Понеділок, 11 грудня 2017, 13:59
Кулик Олена Миколаївна

Шановна Світлано!

 Як вбачається з пояснення керівника дошкільного навчального закладу №4 Цалко Т. А. лікарем-педіатром, який закріплений за закладом дошкільної освіти, обстежуються діти, стан здоров′я яких викликає занепокоєння батьків або вихователів. У картках розвитку дітей фіксуються результати огляду та надаються рекомендації щодо лікування та профілактики ГРВІ. Батьки ознайомлюються з даним записом під підпис. Медичною сестрою закладу постійно проводиться роз’яснювальна робота серед батьків щодо необхідності вчасного звернення до лікаря.

Якщо дитина була на лікарняному, то до закладу вона приймається лише за наявності довідки від лікаря, у якій зазначено, що вона здорова та може відвідувати дитячий колектив. Тому адміністрація закладу не має права відсторонювати дітей, які мають такі довідки.

Вівторок, 26 грудня 2017, 11:50
Ирина

Здравствуйте, Юрий Николаевич! Прошу разобраться в ситуации в саду 57, ясельной группы! Дело в том, что в группе около 40 человек, количество детей колебается, кто-то уходит, а кто-то приходит.я считаю, что один воспитатель не в силах обучать такое количество детей, и тем более, не считаю нормальным, когда мой ребенок спит в другой группе, потому-что все кроватки в яслях заняты! Я надеюсь, что этот вопрос решится вскоре, желание водить ребёнка в сад нет!

Неділя, 10 грудня 2017, 21:13
В.о. начальника управління освіти, перший заступник начальника управління освіти

Шановна Ірино   !

За поясненням керівника ясел-садка № 57 Величко Н.В. на даний час проводиться  робота щодо виправлення ситуації,  четверо дітей ясельної групи, відповідно до віку, переведено до молодшої групи, двоє дітей знаходяться вдома на індивідуальному догляді за довідками лікарів.

Спеціалісти управління освіти найближчим часом вийдуть на місце та з’ясують всі обставини цього питання. За результатами буде вжито відповідні заходи.

Понеділок, 18 грудня 2017, 08:17
Powered by JoomVita VitaBook
 • 25
  Загальноосвітні навчальні
  заклади І-ІІІ ступенів
 • deri 400
  Спеціалізовані школи
  І-ІІІ ступенів з поглибленим
  вивченням окремих предметів
 • 592648 3
  Ліцеї  міста Херсону
 • 1239568310 1
  Гімназії  міста Херсону
 • 75090921
  Вечірні (змінні) загально-
  освітні навчальні заклади
 • girls
  Загальноосвітні навчальні
  заклади І-ІІ ступенів
 • 52639760-e8c5-4174-abac-35f5714f7e42
  Приватні освітні
  заклади міста Херсона
 • 2
  Спеціальні загально-
  освітні навчальні заклади
 • kindergarten
  Дошкільні заклади
 • 3 250
  Позашкільні навчальні
  заклади  міста Херсону