logo

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 

План роботи управління освіти Херсонської міської ради на квітень 2019 року

 

І. Організаційні заходи.

   № з/п

Назва заходу

Термін виконання

1

2

3

1.

Наради, засідання

1.1

нарада з заступниками начальника управління, начальниками відділів.

Щопонеділка 16.00

щоп’ятниці 09.30

1.2

нарада з начальниками відділів управління освіти

щоп’ятниці

08.30

1.3

нарада з завідувачами МК та ІРЦ

п’ятниця

(за потребою)

1.4

нарада з начальниками відділів централізованої бухгалтерії при управлінні освіти.

кожної п’ятниці

1.5

нарада з керівниками закладів загальної середньо освіти

23.04.

10.00

ЗЗСО №12

1.6

нарада заступників директорів з виховної роботи

05.04

10.00

гімназія №6

1.7

нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

17.04

10.00

ЗДО№28

1.8

наради з керівниками закладів професійно-технічної освіти

04.04

10.00

ХВПУРГ

1.9

засідання «Школа молодого керівника»

09.04.

10.00

ЗЗСО №46

1.10

колегія управління освіти

04.04

УО

1.11

засідання міської експертної   комісії з питань впровадження експериментальної діяльності в закладах освіти в 2018/2019 н. р. (Про завершення експериментальної роботи   ЗДО №5; НВК №9, ЛЖЕП, ЗЗСО №57)

25.04

14.00

ЗЗСО№25

2.

                            Провести:               

 

2.1.

інструктаж з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності з членами шкільних постійно діючих комісій

01.04-30.04

2.2

інструктаж з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності працівників шкільних, профільних, міських оздоровчих таборів та таборів праці і відпочинку

01.04-30.04

2.3

об’їзд ЗДО , у керівників яких закінчується термін дії контрактів у 2019 році

11.04-12.04

2.4

моніторинг бережної експлуатації спортивного обладнання на території ЗЗСО

03.04-10.04

2.5

моніторинг прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти (на виконання ст.30 ЗУ «Про освіту»)

До 10.04

3

 

3.1

оформлення документів на індивідуальну форму навчання

01.04-30.04

3.2

експериментально-дослідницької діяльності в закладах освіти міста

01.04-30.04

3.3

заявок освітніх закладів на впровадження   експериментальної діяльності у     2019/2020 н.р.

01.04-30.04

3.4

формування звітів в курсі ДІСО

01.04-30.04

 

№ з/п

Назва заходу

Дата, час та місце проведення

1

2

3

І.

Організаційні заходи

1.1

День благоустрою

щочетверга

1.2

Проведення:

1.2.1

фінальної гри «Ерудит –молодша ліга

23.04

1.2.2

конкурсу на кращу статтю (нарис) або відео ролик «Один тиждень життя шкільного парламенту».

08.04-12.04

1.2.3

огляд - конкурсу шкільних сайтів   (розділ Учнівське самоврядування)

до 30.04

1.2.4

півфіналу зонального екологічного конкурсу-гри “Думай глобально, дій локально”

( команди ЗЗСО № 18, 31, 41, 50, 54, 56 )

17.04

НВК № 56

1.2.5

півфіналу зонального екологічного конкурсу-гри “Думай глобально, дій локально”

(команди ЗЗСО № 1, 24, 32, 46, 55)

24.04

ЗЗСО № 46

1.2.6

заочного екологічного квесту “Весняний екодрайв у твоєму місті”

01.04-20.04

1.2.7

міської екологічної акції «Я люблю Херсон»

08 .04-03.05

1.2.8

Iтур спартакіади «Крок до олімпу»

22.04-26.04

1.2.9

міської першості зі спортивного туризму

06.04

1.2.10

міської першості серед школярів зі спортивного орієнтування

18.04.2019

1.2.11

міської науково-практичної краєзнавчої конференція «Пізнаймо Херсонщину разом»

18.04

1.2.12

триденних навчально-польових зборів

23.04-25.04

1.2.13

шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Джура»

01.04-30.04

1.2.14

міського конкурсу музично-виконавської майстерності «Зіркова юність Таврії»

09.04

1.2.15

міських змагань з техніки пішохідного туризму серед вихованців гуртків ПНЗ

16.04

1.2.16

фіналу міських змагань зі спортивного орієнтування серед школярів

09.04

1.2.17

міських змагань з техніки пішохідного туризму серед школярів

18.04

1.2.18

підсумкового семінару для відповідальних для відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в ЗЗСО міста

25.04.

1.2.19

фіналу міського конкурсу «Конструювання та моделювання одягу»

10.04

1.2.20

міського етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з ракетомодельного спорту

20.04

1.2.21

міського етапу Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв

24.04

1.2.22

відбіркового туру міського етапу обласного конкурсу-огляду художньої творчості «Таврійський барвограй»:

-     Суворовський район

-     Корабельний район

-     Дніпровський район

03.04

05.04

02.04-05.04

1.2.23

міського етапу обласного конкурсу-огляду художньої творчості «Таврійський барвограй»:

-          ЗЗСО (Суворовський район)

-          ЗЗСО (Корабельний район)

-          ЗЗСО (Дніпровський район)

-          ЗПО

10.04

11.04

12.04

16.04

1.2.24

міських змагань з міні-футболу серед учнів ЗЗСО (3-4 класи)

08.04-19.04

1.2.25

міських змагань з черлідингу

23.04

1.2.26

міського етапу Всеукраїнських змагань „Олімпійське лелеченя” в рамках спільної діяльності з Херсонським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету

11.04-16.04

1.2.26

міського етапу обласної акції «За чисте довкілля»

24.04

1.2.27

міського фестивалю дружин юних пожежників

23.04

ПДЮТ

1.2.28

семінару для керівників ЗДО «Інноваційний підхід до тижня проведення безпеки дитини»

17.04

1.2.29

міського етапу конкурсу «Місцеве самоврядування очима учнів парламенту »

До 15.04

1.2.30

міського конкурсу «Читацькі перегони» ІІ етап – «Читання планшетної ери» (учасники – учні 5-8 класів).

08.04

13.30

ПДЮТ

1.2.31

III етапу конкурсу молодих педагогів міста   «Professional  fest» «Показові уроки (заняття) учасників»

03.04-18.04

1.2.32

міського конкурсу „Фізика і життя”

16.04-19.04

ІІ.

Організувати:

 

2.1

участь вихованців БДЮТ у Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування

20.04

2.2

VІІІ міський форум президентів учнівського самоврядування «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування»    

24.04

2.3

участь у обласній акції «За чисте довкілля Херсонщини»

01.04-30.04

2.4

місячник екології

до 22.04

2.5

участь у Всеукраїнській освітньо-науковій конференції школярів “Зоряний шлях” (переможці обласного конкурсу «Мирний космос»)

18.04-19.04

2.6

участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!»

15-30.04

2.7

участь у щорічному обласному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Сміється писанка у всій її красі»

01.04-30.04

2.8

ювілейний концерт Народного художнього колективу ансамблю танцю «Едельвейс»

06.04

2.9

участь у обласному зльоті юних лісівників

01.04-30.04

2.10

участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

01.04-30.04

2.11

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища :

-          ЗЗСО № 46 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗССО № 52 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 55 (20 учнів 9, 11 кл)

04.04

14.00

2.12

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2:

-          гімназія № 3 (20 хлопців 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 8 (20 хлопців 9 кл)

04.04

14.00

2.13

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну :

-          ЗЗСО № 54 (25 – 30 дівчат 9 - 11 кл)

04.04

13.30

2.14

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею:

-          ЗЗСО № 26   (20 хлопців 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 28 (20 хлопців 9, 11 кл)

10.04

13.30

2.15

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну :

-          ЗЗСО № 11 (25 – 30 дівчат   9 - 11 кл)

10.04

13.30

2.16

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища :

-          ЗЗСО № 38 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗССО № 41 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 44 (20 учнів 9, 11 кл)

11.04

14.00

2.17

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2:

-          ЗЗСО № 9 (20 хлопців 9, 11 кл)

-          ЗЗСО №12 (20 хлопців 9 кл)

11.04

14.00

2.18

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії:

-          ЗЗСО № 33 (15 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО №36(15 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 47(15 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 51(15 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 53(15 учнів 9, 11 кл)

11.04

12.00

2.19

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища :

-          гімназія № 1 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗССО № 18 (20 учнів 9, 11 кл)

-          ЗЗСО № 39 (20 учнів 9, 11 кл)

18.04

14.00

2.20

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2:

-          ЗЗСО № 14 (20 хлопців 9, 11 кл)

-          ЗЗСО №15 (20 хлопців 9 кл)

18.04

14.00

2.21

участь у Дні відкритих дверей на базі Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства:

-          ЗЗСО № 31 (20 учнів 9 та 11 кл.)

18.04

14.00

2.22

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну :

-          ЗЗСО № 21 (25 – 30 дівчат  9 - 11 кл)

18.04

13.30

2.23

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну :

-          ЗЗСО № 2 (15 дівчат  8 -9 кл)

-          ЗЗСО № 16(15 дівчат  8 -9 кл)

23.04

13.30

2.24

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну :

-          ЗЗСО № 17 (15 дівчат  9 - 11 кл)

-          ЗЗСО № 34(15 дівчат  9 - 11 кл)

24.04

13.30

2.25

участь у Дні відкритих дверей на базі ХДАУ

25.04

13.00

2.26

участь у Дні відкритих дверей Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії:

-          ЗЗСО№36,33,47,51,53

11.01

12.00

2.27

участь у Дні відкритих дверей на базі ХНТУ

06.04

10.00

2.28

«Круглий стіл» Результати впровадження проекту «Учнівські лідери разом з поліцією »

25.04

2.29

міський фестиваль дітей з обмеженими можливостями „Ми все можемо”

20.04

14.00

ПДЮТ

2.30

зустріч із представниками Одеського національного університету імені І.І.Мечникова (10 учнів 10 – 11 класів)

ЗЗСО № 1, 6 20, 24, 30, 31, 52, 56

16.04.

11.00

ЗЗСО № 28

ІІІ.

Відзначення пам’ятних дат, державних та професійних свят

3.1

Дня довкілля

20.04

3.2.

Всесвітнього дня Землі

22.04

Друк E-mail