Він знову працює!!!!!
kantrium.com | Finland | InoTour.com | Helsinki

IMG 1769               

 

     Після багаторічного затишшя оздоровчий табір ім. Івана Голубця у Складовську знову наповнився гомоном дитячих голосів. У 2016 році Херсонська міська рада виділила з бюджету  кошти для капітального ремонту харчоблоку та двох спальних корпусів закладу. Їдальня  табору має сучасне обладнання,  яким до речі можуть похизуватися далеко не всі дитячі табори цього узбережжя.

               

столова 0 В цьому році табір прийняв перших відпочиваючих, з них 78 підлітків, лідерів шкільного самоврядування,  делегованих від 56 шкіл нашого міста. Зараз у таборі відпочивають діти пільгових категорій: з багатодітних сімей, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти інваліди та переселенці з окупованих територій України. За час ІІ та ІІІ зміни літнього оздоровчого періоду у таборі відпочине 160 юних херсонців-пільговиків.

                Батьки та опікуни тих дітей які зараз знаходяться у таборі ім. Івана Голубця задоволені цьогорічним відпочинком свої дітей. Опікун 13-ти річного Романа Грищука, Пономарьова Ольга Золтанівна каже, що її столова 1підопічний у захваті від організації дозвілля та відпочинку. Баран Віта Валеріївна опікун своєї 8-ми річної племінниці сироти говорить, що її дівчинці дуже весело, та затишно у цьому таборі. «Годують дуже смачно, проводять веселі розваги» - поділився враженнями своєї дитини і Кучерявий Роман Олександрович, учасник АТО.

                Літній відпочинок це дуже значуща подія у житті дитини. Адже весь довгий навчальний рік вони ділитимуться своїми враженнями з друзями та однолітками і розповідатимуть родичам та знайомим як їм було весело під час літніх канікул. А організація їх відпочинку залежить від нас дорослих, тому якщо ви ще не знаєте куди столова 3відправити  своє чадо за приємними та веселими спогадами,  або вам потрібна інформація щодо графіку роботи та умов перебування  у таборі ім. Івана Голубця у м. Складовську,  телефонуйте: (099) 937 48 90, контактна особа Свинаренко Ірина Павлівна

Друк