Вчителі Херсонської гімназії №6 взяли участь у проекті «Мережа сталого розвитку – CLIL у моїй школі» від Goethe-Institut

12 03 2019 гімназія 6

   У рамках проекту «Мережа сталого розвитку – CLIL у моїй школі» від Goethe-Institut в Україні минулого тижня у місті Києві проходив семінар з підвищення кваліфікації, цільовою групою, якого були вчителі німецької мови. У даному семінарі взяла участь учитель Херсонської гімназії № 6 Лілик Маргарита Сергіївна.

 

12 03 2019 гімназія 6 1

   Метою заходу було підвищення кваліфікації вчителів німецької мови, а також сприяння колегіальній роботі вчителя німецької мови та вчителя-предметника, розвиток педагогічно-дидактичних навичок у сфері CLIL, ознайомлення з методами роботи з виданнями LINGOдля використання під час уроків та розробка уроків з використанням матеріалів LINGO.

12 03 2019 гімназія 6 2

    На базі гімназії вчителями фізики та німецької мови (Лілик М.С. та Михайленко О.Г.) вже були проведені тандем-уроки з методами CLILiG у 9 та 8 класах на тему «Електричний струм» та «Перископ». Наші вчителі працюють далі на проектом від Goethe-Institut та розробкою нових уроків з використанням новітніх технологій.

Друк