logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 

План роботи управління освіти Херсонської міської ради на листопад 2019 року

                                                                                              

План роботи

управління освіти Херсонської міської ради на березень 2020 року

І. Організаційні заходи.

 

   № з/п

Назва заходу

Термін виконання

1

2

3

1.

Наради, засідання

1.1

нарада з заступниками начальника управління, начальниками відділів.

Щопонеділка 16.00

щоп’ятниці 09.30

1.2

нарада з начальниками відділів управління освіти

щоп’ятниці

08.30

1.3

нарада з завідувачами МК та ІРЦ

п’ятниця

(за потребою)

1.4

нарада з начальниками відділів централізованої бухгалтерії при управлінні освіти.

кожної п’ятниці

1.5

нарада заступників директорів з виховної роботи

27.03

1.6

засідання міської атестаційної комісії

30.03-31.03

2.

                            Провести:             

 

2.1.

відстеження результативності участі учнів ЗЗСО міста в Міжнародному конкурсі ім. П.Яцика

10.03

2.2

відстеження прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти (на виконання ст.30 ЗУ «Про освіту»)

16.03

2.3

відстеження забезпечення навчальних кабінетів початкової школи необхідним оснащенням для роботи в умовах НУШ

16.03-27.03

2.4

семінар-практикум керівників гуртків конструювання повітряних зміїв

24.03

14.00

ХЦНТТУМ

2.5

засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

05.03

ЗЗСО № 28

3

Надати практичну, методичну допомогу щодо:

3.1

оформлення документів на індивідуальну форму навчання     

02.03-31.03

3.2

експериментально-дослідницької діяльності в закладах освіти міста            

02.03-31.03

ІІ. Загальноміські заходи, координація дій з іншими установами

та громадськими організаціями

№ з/п

Назва заходу

Дата, час та місце проведення

1

2

3

І.

Організаційні заходи

1.1

День благоустрою

щочетверга

1.2

Проведення:

1.2.1

конкурсу з образотворчого мистецтва «Світ очима дітей» серед дітей дошкільного віку

11.03-20.03

1.2.2

міського етапу Всеукраїнського   конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник»

13.03

ЦЕКВУМ «Дивосвіт»

1.2.3

„Херсонщина пам’ятає…” з нагоди відзначення річниці визволення Херсона від фашистських загарбників

4.03-13.03

1.2.4

міської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»:

-          відбірковий етап

ХЦНТТУМ

11.03-13.03

1.2.5

конкурсу     «Конструювання та моделювання одягу»:

-          відбірковий етап;

17.03-19.03

1.2.6

місячника екології. Обласна акція «За чисте довкілля Херсонщини»

20.03-22.04

1.2.7

фестивалю дитячих театральних колективів “Театральна весна”:

- Корабельний район;

- Суворовський район;

- Дніпровський район;

- фінал

24.03

30.03

1.2.8

змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я »

02.03-31.03

(за окремим графіком)

1.2.9

місячника національної культури

02.03-31.03

1.2.10

тижня національно – патріотичного виховання

02.03-06.03

1.2.11

міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового моделювання

02.03-10.03

ХЦНТТУМ

1.2.12

міського етапу Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

12.03

ХЦНТТУМ

1.2.13

реєстрації робіт на міський етап Всеукраїнської виставки технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

до 23.03

1.2.13

міського етапу Всеукраїнської трудової акції «Кролик» (підведення підсумків)

09.03

ЦЕКВУМ «Дивосвіт»

1.2.14

міського етапу обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

02.03

ПДЮТ

1.2.15

виставки дитячих робіт декоративно-вжиткового мистецтва "Творчість. Фантазія. Мистецтво»

10.03-20.03

ПДЮТ

1.2.16

міських змагань з волейболу за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році:

-          юнаки;

-          дівчата

02.03-06.03

10.03-13.03

1.2.17

міських змагань «Шкільна футзальна ліга»

02.03-31.03

1.2.18

змагань «Впоряд» за програмою міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

17.03; 19.03

1.2.19

фестивалю військово-патріотич­ної пісні «Рядки, опалені війною ...»

10.03

1.2.20

конкурсу юних туристів-санітарів серед школярів (відділ туристсько-краєзнавчої роботи)

19.03

1.2.21

семінару для капітанів шкільних команд юних туристів з питань підготовки та проведення   конкурсу юних туристів-санітарів

03.03

1.2.22

семінару для відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в ЗЗСО міста по підготовці для участі в міських змаганнях (відділ туристсько-краєзнавчої роботи)

12.03

1.2.23

змагань зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон»

02.03-31.03

(за окремим графіком)

1.2.24

фіналу міського турніру «Знавці міста Херсона»

19.03

1.2.25

півфіналу   інтелектуального конкурсу «Ерудит –молодша ліга.

(змагаються команди закладів загальної середньої освіти (учні 2-4 класів) №№ № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 25, 26, 46, 47, 51, 54, 55, 57

02.03.

12.00

ЗЗСО№44

1.2.26

півфіналу   інтелектуального конкурсу «Ерудит –молодша ліга (змагаються команди закладів загальної середньої освіти №№№ 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 48, 50, 52, 53

10.03.

ЗЗСО№44

1.2.27

юридичного марафону «маю право» (клуб «Феміда», делегати від ЗЗСО № 45,24,31,17,41,30,14,33,20,ТЛМ,55,53,47

10.03.

ЗЗСО№14

1.2.28

правового турніру на терезах «Феміди»( команди ЗЗСО № 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 48, 50, 52, 53, ХАЛ, ФТЛ, ЦОМ)

17.03.

1.2.29

правового турніру на терезах «Феміди»(команди ЗЗСО №№ 4, 6, 15, 16, 17, 20, 24, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 41, 43, 44, 45, 56, ХАБАД )

19.03.

1.2.30

правового турніру на терезах «Феміди»(команди ЗЗСО №№№ 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 14, 26, 46, 47, 51, 54, 55, 57, ЛЖЕП)

20.03.

1.2.31

онлайн - голосування в рамках І-го етапу зонального екологічного конкурсу-гри «Думай локально. Дій глобально»

02.03-09.03

1.2.32

конкурсу на кращий сайт екологічного клубу серед закладів загальної середньої освіти м. Херсон

02.03.-20.03

1.2.33

заочнлого квесту рідним містом “Весняний екодрайв в моєму місті”

16.03-31.03

1.2.34

зустрічі учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ- технологій

17.03

16.00

ТЛМ

ІІ.

Організувати:

 

2.1

участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку в початкового технічного моделювання

25.03-26.03

КЗ» ЦНТТУМ»

2.2

участь в обласній виставці серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

23.03-27.03

КЗ «ЦНТТУМ»

2.3

участь творчих колективів у фестивалі аматорського мистецтва «Україна барвінкова»

07.03

Палац молоді та студентів

2.4

участь переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Країні Юннатії – 95!»

10.03

ФТЛ

2.5

участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик»

17.03-20.03

НЕНЦ

м. Київ

2.6

участь у Всеукраїнській акції «1000000 дерев за 24 години» в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

20.03

2.7

зустріч з херсонськими журналістами (делегати від ЗЗСО № 1, 2, 3, 6, 14, 26, 39, 52, 57, ЛЖЕП, ХАЛ)

18.03.

2.8

відвідування учнями ЗЗСО міста експозиції обласного краєзнавчого музею «Друга світова війна»

6.03;13.03;

20.03; 27.03

2.9

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2 м.Херсона (Миколаївське шосе, 52):

-        НВК № 9 (20 учнів)

05.03

13.30

2.10

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2 м.Херсона (Миколаївське шосе, 52):

-        ЗЗСО № 24 (20 учнів)

12.03

2.11

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2 м.Херсона (Миколаївське шосе, 52):

-        НВК № 56 (20 учнів)

19.03

2.12

участь у професійному майстер-класі на базі Професійно-морського ліцею при ХМДА (вул. Богородицька, 122):

-        НВК № 11 (20 учнів)

05.03

13.30

2.14

участь у професійному майстер-класі на базі Професійно-морського ліцею при ХМДА (вул. Богородицька, 122):

-        ЗЗСО № 32(20 учнів)

12.03

2.15

участь у професійному майстер-класі на базі Професійно-морського ліцею при ХМДА (вул. Богородицька, 122):

-        НВК № 51 (20 учнів)

19.03

2.16

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства (вул..Рішельевська, 45):

- ЗЗСО № 26(20 учнів)

12.03.

13.30

2.17

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну

(Бериславське шосе, 28):

-        ЗЗСО № 2 (20 дівчат)

-        ЗЗСО № 16 (20 дівчат)

-        ЗЗСО № 34(20 дівчат)

03.03

13.30

2.18

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну

(Бериславське шосе, 28):

-        Гімназія № 1 (20 дівчат)

-        Гімназія № 6 (20 дівчат)

-        ЗЗСО № 57

05.03.

13.30

2.19

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну

(Бериславське шосе, 28):

-        ЗЗСО № 39 (20 дівчат)

-        ЗЗСО № 47(20 дівчат)

-        ЗЗСО № 55 (20 дівчат)

12.03.

13.30

2.20

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну

(Бериславське шосе, 28):

-        Гімназія № 3 (10 дівчат)

-        ЗЗСО № 5 (20 дівчат)

-        НВК № 8 (10 дівчат)

-        ЗЗСО № 12 (20 дівчат)

19.03.

13.30

2.21

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського   професійного ліцею зв’язку та поліграфії

(вул. І.Куліка, 147):

-        ЗЗСО № 13 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 17 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 28 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 36 (20 учнів)

11.03.

13.00

2.22

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища

(Бериславське шосе, 28):

-        НВК № 15(20 учнів)

-        ЗЗСО № 18 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 31 (20 учнів)

12.03.

13.30

2.23

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища

(Бериславське шосе, 28):

-        ЗЗСО № 37( (20 учнів)

-        ЗЗСО № 40 (20 учнів)

-        НВК № 43 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 45 (20 учнів)

-        ЗЗСО № 46 (20 учнів)

19.03.

13.30

2.24

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського   професійного ліцею харчової промисловості

(вул. Поповича, 3):

-        ЗЗСО № 53 (25 учнів)

10.03.

13.20

2.25

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського   професійного ліцею харчової промисловості

(вул. Поповича, 3):

-        НВК № 48 (25 учнів)

17.03.

13.20

2.26

дослідження професійних нахилів та інтересів учнів 9 – 11 класів

02.03-31.03

ІІІ.

Відзначення пам’ятних дат, державних та професійних свят

3.1

Шевченківських свят

06.03-15.03

3.2.

Всесвітнього дня цивільної оборони

01.03

3.3.

Міжнародного жіночого дня

08.03

3.4.

Дня національної культури

08.03

3.5.

Визволення Херсонщини від фашистських загарбників

13.03

3.6.

Міжнародного дня театру

27.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк E-mail