План роботи управління освіти Херсонської міської ради на листопад 2019 року

Організаційні заходи.

 

   № з/п

Назва заходу

Термін виконання

1

2

3

1.

Наради, засідання

1.1

нарада з заступниками начальника управління, начальниками відділів.

Щопонеділка 16.00

щоп’ятниці 09.30

1.2

нарада з начальниками відділів управління освіти

щоп’ятниці

08.30

1.3

нарада з завідувачами МК та ІРЦ

п’ятниця

(за потребою)

1.4

нарада з начальниками відділів централізованої бухгалтерії при управлінні освіти.   

щоп’ятниці

1.5

нарада з керівниками закладів дошкільної освіти

27.11

1.6

нарада з керівниками закладів позашкільної освіти

12.11

1.7

нарада з керівниками закладів загальної середньо освіти

                                              

05.11

10.00

Гімназія № 6

1.8

нарада із заступниками директорів з виховної роботи

29.11

1.9

Засідання міської експертної комісії з питань впровадження експериментальної діяльності в закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

20.11

11.00

Гімназія № 1

2.

Провести:

 

2.1

нараду-інструктаж з членами журі ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад

07.11

14.30

НВК№51

2.2

нарада щодо проведення змагань з баскетболу за програмою Спартакіади

06.11

2.3

тренінг для керівників команд з підготовки до міських змагань зі скелелазіння

07.11

2.4

методичне об’єднання вчителів фізичної культури

26.11

2.5

круглий стіл з науковцями херсонських закладів вищої освіти

14.11

14.00

Гімназія№ 20

3.

Надати практичну, методичну допомогу щодо:

3.1.

організації форм здобуття загальної середньої освіти

01.11-29.11

3.2

експериментально-дослідницької діяльності в закладах освіти міста

01.11-29.11

3.3

навчання дітей в інклюзивних класах

01.11-29.11

 

ІІ. Загальноміські заходи, координація дій з іншими установами

та громадськими організаціями

№ з/п

Назва заходу

Дата, час та місце проведення

1

2

3

І.

Організаційні заходи

1.1

День благоустрою

щочетверга

1.2

Проведення:

1.2.1

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

інформатика                                

російська мова , польська мова                            

фізика                                          

економіка                                    

біологія                                          

інформаційні технології                  

історія                                                

географія                                              

трудове навчання                             

математика                                           

українська мова                            

9:00

09.11     ЗЗСО №30

09.11      ЗЗСО №5

16.11      ЗЗСО №20

16.11      ЗЗСО №50

16.11      ЗЗСО №50

23.11     ФТЛ

23.11     НВК №11

23.11      НВК №48

30.11     гімназія №3

30.11     ЗЗСО №55

30.11   гімназія №1

1.2.2

Відкриття лабораторії перспективного досвіду з питань краєзнавчо-дослідницької діяльності   шкільних бібліотек закладів загальної середньої освіти м.Херсон

07.11

9:00

гімназія №6

1.2.3

I (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2020» у номінації : «Початкова освіта»; «Історія»; «Зарубіжна література»; «Хімія»; «Образотворче мистецтво»

згідно з наказом

№196-Т від 17.10.19

1.2.4

II етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

23.10

09.00

ЗЗСО№41

1.2.5

міського етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді

01.11-15.11

1.2.6

міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію, екскурсію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

01.11-15.11

1.2.7

міського етапу обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

06.11

1.2.8

міського конкурсу образотворчого мистецтва «Барви рідного міста»

06.11-07.11

1.2.9

міських змагань з баскетболу серед за програмою обласної Спартакіади:

-          юнаки;

-          дівчата;

-          фінал.

 

 

11.11-15.11

18.11-22.11

25.11-29.11

1.2.10

міського конкурсу учнівської молоді «Юні екскурсоводи»:

-          Суворовський район;

-          Корабельний район;

-          Дніпровський район.

13.11

14.11

15.11

1.2.11

міських змагань зі скелелазіння

20.11-22.11

1.2.12

міських змагань з плавання за програмою Спартакіади

22.11

1.2.13

фестивалю зі скелелазіння

30.11

1.2.14

змагань «Рятування потерпілого з сектору обстрілу «за програмою всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)

14.11

21.11

28.11

1.2.15

Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine

01.11-29.11

1.2.16

профорієнтаційних зустрічей з представниками військових вишів

(за окремим графіком)

01.11-29.11

1.2.17

Iетапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у Новій школі » у номінації «корекційно-розвиткові програми»

29.11

МК

1.2.18

круглого столу за участю президентів шкіл «Стабільна взаємодія шкільних парламентів з Міським учнівським парламентом – запорука продуктивної роботи»

14.11.

1.2.19

заочного он-лайн конкурсу «Я - волонтер!»

01.11-29.11

1.2.20

челенджу «Станцюй за солодощі» для мешканців міста

11.11.

1.2.21

квесту до Дня Гідності та Свободи для членів Міського учнівського парламенту

18.11.

1.2.22

«круглого столу» «Медійно та інформаційно грамотне місто»

05.11

1.2.23

тижня екології «Чистий двір. Чисте місто»

11.11-15.11

1.2.24

секції «Фолмування екологічної культури в молоді » Міжнародного екологічного форуму “Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета”

21.11.

1.2.25

конкурсу на кращого юного репортера.

6.11.

ІІ.

Організувати:

 

2.1

участь в обласному семінарі-практикумі для керівників театральних колективів

01.11-29.11

ХДБХТ

2.2

участь в обласному семінарі для культорганізаторів

05.11

ХДБХТ

2.3

участь в зональних змаганнях «Старти надій» за програмою обласної Спартакіади

06.11

2.4

участь в обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти

07.11

КЗ «ЦЕНТУМ»

2.5

участь творчих колективів у регіональному конкурсі дитячої творчості «Я – майбутнє Херсонщини»

08.11-10.11

ХДУ

2.6

участь в обласному семінарі практикумі «Робота режисера над постановкою масового свята або театралізованої частини свята»

14.11

ХДБХТ

2.7

участь в засіданні обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти

15.11

2.8

участь в обласній науково-практичній конференції юних винахідників та раціоналізаторів

21.11

КЗ «ЦНТТУМ»

2.9

участь в обласних змаганнях зі стрільби кульової за програмою обласної Спартакіади

21.11

м. Каховка

2.10

участь в обласних змаганнях учнівської молоді з користування персональним комп’ютером

21.11

КЗ «ЦНТТУМ»

2.11

участь в обласному заочному конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді

до 22.11

2.12

участь в обласній науково-практичній конференції учнівської молоді «Зоряний шлях»

28.11

КЗ «ЦНТТУМ»

2.13

участь в обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

30.11

Гімназія № 3

2.14

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну (Бериславське шосе, 28):

-        ЗЗСО № 46 (15 дівчат)

-        ЗЗСО № 47 (15 дівчат)

05.11

13.30

2.15

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії (вул.І.Кулика, 147):

-        ЗЗСО № 16 (20 – 25 учнів)

06.11

13.30

2.16

День відкритих дверей у Херсонському національному технічному університеті

(до 25 учнів 9-11кл)

07.11

о 13.00

2.17

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості (вул. Поповича, 3):

-        ЗЗСО № 5 (20 – 25 учнів)

12.11

13.20

2.18

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2 (Миколаївське ш, 52):

-        ЗЗСО № 17 (20 хлопців )

14.11

13.30

2.19

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного комерційного училища

(пр.-т Сенявіна, 26):

-        гімнзія № 1 (20 учнів   )

-        НВК № 11 (20 учнів   )

-        ЗЗСО № 28 (20 учнів   )

14.11

13.30

2.20

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею звязку та поліграфії (вул.І.Кулика, 147):

-        спеціальна № 1 (дівчата)

19.11

13.30

2.21

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості (вул. Поповича, 3):

-        ЗЗСО № 13 (20 – 25 учнів)

19.11

13.20

2.22

участь у професійному майстер-класі на базі Професійного морського ліцею

(вул. Богородицька, 122):

ЗЗСО № 34 (20 – 25 учнів)

20.11

13.30

2.23

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну (Бериславське шосе, 28):

-        ЗЗСО №51 (15 дівчат)

-        ЗЗСО № 52 (15 дівчат)

21.11

13.30

2.24

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського вищого професійного училища ресторанного господарства

(вулюРішельєвська, 45):

-        НВК № 8 (20 учнів   )

-        ЗЗСО № 14 (20 учнів   )

21.11

13.30

2.25

участь у професійному майстер-класі на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості (вул. Поповича, 3):

-        ЗЗСО №36 (20 – 25 учнів)

26.11

13.20

2.26

участь у професійному майстер-класі на базі Вищого професійного училища № 2 (Миколаївське ш, 52):

-        ЗЗСО № 55 (20 хлопців )

28.11

13.30

2.27

міський конкурс «Старанна дитина-успішна країна »

04.11-29.11

2.28

ХІV сезон Міжшкільного чемпіонату КВН Відбірковий тур – листопад 2019 р.

28.11.

ІІІ.

Відзначення пам’ятних дат, державних та професійних свят

3.1

Дня української писемності та мови

09.11

3.2

Міжнародного дня некуріння

15.11

3.3

Міжнародного дня толерантності

16.11

3.4

Всесвітнього дня дітей

20.11

3.5

Дня Гідності і Свободи

21.11

3.6

Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

23.11

ІІІ. Робота з педагогічними керівними кадрами

з/п

Назва заходу

Термін виконання

 

1

2

3

 

1.1

проведення стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву, безпосередньо на робочих місцях, збір особистих річних планів відповідних осіб та звітів з виконання цих планів

01.11-29.11

1.2

правове навчання керівників закладів освіти міста щодо дотримання законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” , « Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту» та інших нормативно – правових актів.

01.11-29.11

1.3

надання юридичних консультацій та роз`яснень педагогічним працівникам.

01.11-29.11

2.

Забезпечити:

 

2.1

необхідною інформацією керівників закладів освіти з питань дотримання трудового законодавства

01.11-29.11

2.2

контроль за виконанням графіка відпусток на 2019 рік керівниками освітніх установ та працівниками структурних підрозділів.

01.11-29.11

2.3

підготовку наказів з кадрових питань

01.11-29.11

2.4

ведення трудових книжок

01.11-29.11

2.5

ведення особистих справ працівників

01.11-29.11

2.6

видачу працівникам довідок про місце роботи

01.11-29.11

3.

Надати:

 

3.1

матеріали на нагородження, поздоровлення окремих працівників, керівників закладів освіти

01.11-29.11

3.2

Інформацію про директорів закладів ПТО, у яких закінчується строк контракту у 2020 р та закінчився у 2019 р.

01.11-29.11

3.3

звіт про результативність виконанняумов контракту керівниками закладів професійно-технічної освіти:

-          Огданець Т.В., директор ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».

01.11-29.11

 

Друк