Екзотичні метелики та «Синій кит»

   екзотичні метеликиПротягом новорічних та різдвяних свят в нашому місті проходить безліч різноманітних заходів, які можна було б відвідати з вихованцями, щоб весело і цікаво провести час зимових канікул.
   Так, 11 січня 2013 року, 34 вихованця гуртків «Юний еколог» (кер. Василенко Л.М.), «Екологічна етика» (кер. Козуб Н.М.), та «Охорона природи» (кер. Коваленко І.В.) Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради  провели час у дружній компанії,  відвідуючи виставку живих екзотичних метеликів та інших комах, що нині проходить у Музеї природи, та переглядаючи експозицію в екологічному відділі Херсонського обласного краєзнавчого музею. Доторкнутись до мистецької палітри робіт вихованців художньої школи наші гуртківці мали змогу під час перебування у художній галереї «Синій кит». І по закінченню культурно-пізнавальної програми – розваги: катання на поні біля головної новорічної ялинки міста.
            Такий відпочинок у колі друзів, на свіжому повітрі – найкраща альтернатива даремно згаяному часу чи  проведеням за комп'ютером.

Друк