Перемога у відкритих Боях

 У рамках регіональної Програми підтримки обдарованої молоді у  м. Севастополі проводився ХV Відкритий фізико-математичний Бій міст України. Місто Херсон представляли дві команди учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської Міської ради.

    В програмі Бою були як командні змагання так і олімпіади в особистісній першості учасників. Учням пропонувалися задачі з фізики та математики, зміст олімпіад відповідав рівню Всеукраїнських олімпіад з цих предметів.

    За підсумками змагань команда учнів: 9-х класів у складі - Барнаш І., Будовська О., Матюха Ю, Кедровський С., Савчук В. посіла І місце серед цієї вікової, 10-11 класів у складі - Атаманчук-Ангел Л., Опрішко І., Свірси Д., Яковлєва М., Волчецького С. - ІІІ місце у командному заліку.

     Всі учасники особистісних олімпіад них змагань отримали дипломи ІІ або ІІІ ступенів,а учень 9-го класу Кедровський Сергій став переможцем (дипломи І ступеня) в олімпіаді з математики та у комплексній олімпіаді.

      Вітаємо учнів спеціалізованої школи № 30, які гідно представили наше місто в інтелектуальних змаганнях високого рівня!

Друк