Школярі змагаються на кращу наукову роботу

     У січні  на базі загальноосвітньої школи №28 та спеціалізованої школи №31,  Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонської морської академії, Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук».

     Цього року на розгляд журі представлено 338 творчих досягнень учнів 8-11 класів. Три учня представляли свої наукові роботи в 2 секціях. У конкурсі взяли участь учні-члени міського наукового товариства учнів «Пошук» із 39 навчальних закладів.

    До складу журі наукових секцій та комісій, які оцінювали науково-дослідницькі роботи та навчальні досягнення учнів з базових предметів, було залучено  понад  279  науковців та педагогів. Під час написання контрольних робіт з базових дисциплін 64 вчителя задіяні у якості спостерігачів.

     Журі конкурсу-захисту відмітило практичну, прикладну спрямованість більшості наукових розробок. В них було розглянуто актуальні для Херсонщини та України проблеми, продемонстровано науковий підхід до їх вирішення.

    За результатами трьох турів: заочного, написання контрольної роботи та публічного захисту 27 – 29 січня журі визначать переможців конкурсу, які будуть змагатися за перемогу на обласному рівні.

    Вдячні науковцям вищих навчальних закладів міста, учителям закладів освіти які працюють з юними дослідниками та докладають максимум зусиль для розвитку науки. Вітаємо всіх переможців та бажаємо успіхів та перемог у наступних етапах конкурсів!

Друк