На гостину – в пожежну частину!

     13 школа Буває так, що вогонь стає не другом людини, а ворогом. І тоді ми поспішаємо набрати номер 101 і покликати на допомогу. І вона приходить в особі сміливих і шляхетних людей в червоних машинах. А хто вони, де вчаться, як живуть, як проводять дозвілля – про все це дізналися учні 6 класу херсонської школи №13 відвідавши справжню пожежну частину. Їх чекала захоплююча розповідь про історію пожежної служби в нашому місті, перегляд унікальних експонатів.

      Під час  екскурсії до пожежної частини діти ознайомилися з тонкощами професії пожежника і, звичайно, після спілкування з екскурсоводом закохалися в неї. Під час екскурсії у дітей було багато запитань, серед них найактуальнішим було  - як стати пожежником.

       Найбільше школярам сподобалося знайомство і апробування робочого обладнання. Вони дізналися, як саме працює пожежна частина, скільки викликів отримують щомісяця, яких правил треба дотримуватися, аби не завдати лиха собі і оточуючим. Також  шестикласникам продемонстрували захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей, яке знаходиться в пожежних автомобілях. 

     Екскурсія вкотре нагадала дітлахам про правила пожежної безпеки: краще застерегти малечу від вогню, аніж потім визволяти її з пекельного полону.

    Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам 10 державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС у Херсонській області за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку жителів міста від пожежі і інших надзвичайних ситуацій і  за те що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

Друк