Вшановуємо переможців міського наукового товариства «Пошук».

     У місті з 15 по 23 січня 2013 року проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства «Пошук».

       7 лютого 2013 року о 14.00 на базі на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості відбудеться урочисте відзначення переможців І етапу конкурсу-захисту.

        Цього року на розгляд журі 54 наукових секцій представлено 337 творчих досягнень учнів 8-11 класів. 10 учнів представляли свої наукові роботи в 2 секціях. У конкурсі взяли участь учні-члени міського наукового товариства учнів «Пошук» із 39 навчальних закладів.

       До складу журі наукових секцій та комісій, які оцінювали науково-дослідницькі роботи та навчальні досягнення учнів з базових предметів, залучено  понад 270  науковців та педагогів.

       Журі конкурсу-захисту відмітило практичну, прикладну спрямованість більшості наукових розробок. В них було розглянуто актуальні для Херсонщини та України проблеми, продемонстровано науковий підхід до їх вирішення.

    За результатами трьох етапів конкурсу-захисту рішенням журі визначено 194 переможця. Наукові роботи 139 переможців І етапу виборюватимуть перемогу в обласному етапі конкурсу-захисту.

    Лідерами за кількістю призових місць стали Херсонський Академічний ліцей імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті, Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті  та Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 імені Б.Лавреньова.

    Переможці будуть відзначені дипломами управління освіти. Вдячні науковцям вищих навчальних закладів міста, учителям закладів освіти які працюють з юними дослідниками та докладають максимум зусиль для розвитку науки.

    Святкову атмосферу підтримуватимуть творчі колективи Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості.

Друк