«CD і читай! Буктрейлери»

     4 квітня о 14:00 у залі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (вул. Чекістів 2) відбудеться святкове нагородження переможців ІІI етапу загальноміського конкурсу «Велика читацька пригода», який проводився серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.
    Цим святковим дійством завершується програма Всеукраїнського Тижня дитячого читання 2013 року на Херсонщині.
Співорганізатори конкурсу – управління освіти Херсонської міської ради та Херсонська обласна бібліотека для дітей.

    Конкурс відеопроектів «CD і читай! Буктрейлери» проводився серед старшокласників з жовтня 2012 по лютий 2013 року:
- шкільний тур: до 31 січня 2013 р.;
- міський тур: 19-21 лютого, у формі очного захисту проектів переможцями на районних півфіналах.
Завдання перед конкурсантами було поставлене серйозне: підготувати відеорекламу своєї улюбленої книги у форматі буктрейлера: лаконічного художнього відеоролика, що рекламує книгу, книжкову серію, творчий доробок одного автора.
    Протягом трьох вечорів, 19-21 лютого, конкурсанти під час інтелектуальних вечірок у обласній бібліотеці для дітей не лише продемонстрували свої відеороботи журі, своїм колегам по конкурсу, а й виступили із захистом (у форматі "печа-куча" - задана кількість слайдів і точно визначений проміжок часу їх демонстрації і, відповідно, виступу учасника).
Усі конкурсні буктрейлери були виставлені на відкритий перегляд у соціальних мережах – на сторінці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ВКонтакте та на YouTube – і відгуки, коментарі та «лайки», які конкурсні роботи отримали з 19 лютого до кінця березня, також могли вплинути на розподіл нагород конкурсу – як мінімум, призу глядацьких симпатій.
    Оголошення підсумків конкурсу, його переможців і володарів окремих номінацій, відбудеться саме під час святкового фіналу 04 квітня 2013.

Друк