Літня екологічна експедиція

   Вже стало доброю традицією Херсонського центру дітей та юнацтва під час оздоровчого періоду організовувати екологічні експедиції у Нижньодніпровські плавні поблизу с. Кизомис. Цей рік не став виключенням. Методистами еколого-природничого відділу (Василенко Л.М., Козуб Н.М., Коваленко І.В.) з 03 по 16 червня була проведена експедиція, в якій взяли участь 40 вихованців гуртків відділу та учнів ЗНЗ № 27, № 46 разом з вчителями біології (Зубко Н.І. та Бурлакою Л.І.) та ЗНЗ № 53. 
     Організатори експедиції підготували цікаву різнопланову програму: мікроскопічні дослідження, екскурсії плавнями, вивчення іхтіофауни Дніпра та орнітофауни водно-болотних угідь – яка чергувалась зі спортивно-ігровими та оздоровчими заходами.
     Діти вперше приймали участь у подібній експедиції, тому набули певного життєвого досвіду поводження у природі. Загартування, купання, спілкування з природою були не лише цікавими, але й корисними. Залишаючи унікальні природні куточки Херсонщини, діти мали бажання повернутися знову.
 

Друк