logo

Вступне слово

nikonovМи раді вітати вас на сайті Управління освіти Херсонської міської ради. На сайті ви можете знайти новини, поради та іншу корисну інформацію про галузь освіти міста Херсона.  Якщо ж у Вас виникли питання або пропозиції  щодо роботи освітніх закладів міста, безпосередньо до мене, їх можна висловити в рубриці «Громадська приймальня». Ваша точка зору для нас  дуже важлива. Запрошуємо до плідної співпраці для удосконалення та розвитку системи освіти нашого міста!

З повагою до вас, начальник управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов 

Про призначення одноразових обласних стипендій переможцям конкурсу «Учень року»

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

05.09.2013 № 563

Про призначення одноразових
обласних стипендій переможцям
конкурсу «Учень року»

З метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів, активізації їхніх потенційних пізнавальних можливостей, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості, відповідно до рішення обласної ради від 14 травня 2010 року № 1302 «Про затвердження Програми щодо запровадження обласних стипендій», враховуючи протокол засідання комісії з призначення стипендії обласної державної адміністрації «Учень року» від 30 липня 2013 року, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Призначити 460 одноразових обласних стипендій у розмірі 150 грн кожна переможцям конкурсу «Учень року» згідно зі списком, що додається.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Пономаренко Г.О.

Голова обласної
державної адміністрації М.М.Костяк

Додаток
до розпорядження голови
обласної державної адміністрації
05.09.2013 № 563

СПИСОК
переможців конкурсу «Учень року»,
яким призначаються одноразові обласні стипендії у 2013 році

м. Херсон

Абалмасов
Олександр Сергійович  учень 8 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради
Авдєєва
Ольга Олександрівна  учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради
Андрєєва
Марія Андріївна  учениця 9 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради
Бабінін
Антон Геннадійович  учень 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради
Бірюкова
Анна Михайлівна  учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради
Бодавець
Юлія Дмитрівна  учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради
Бондарчук
Яна Богданівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Херсонської міської ради
Бородіна
Марія В'ячеславівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради
Вершинна
Юлія Олександрівна  учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради
Вильховська
Аліна В'ячеславівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради
Вольф
Сіма Іосіфовна  учениця 4 класу недержавного навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови»
Втюрін
Владислав Вікторович  учень 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 Херсонської міської ради
Гайченя
Микита Юрійович  учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа II ступеня – колегіум» № 51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради
Гайченя
Юлія Володимирівна  учениця 10 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради
Геворкян
Норайр Артакович  учень 6 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради
Дармостук
Ілона Сергіївна  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради
Драгоєва
Вікторія Віталіївна  учениця 10 класу Херсонського загальноосвітнітнього навчально - виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради
Дяконова
Марина Олексіївна  учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради
Ємельянова
Олена Станіславівна  учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради
Жосан
Владислава Георгіївна  учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради
Загреба
Олександра Павлівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради
Зюба
Ігор Валерійович  учень 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа II ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради
Іщенко
Дмитро Володимирович  учень 8 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради
Карло
Віктор Геннадійович  учень 2 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-садка-інтернату І ступеня № 29 Херсонської міської ради
Кедровська
Владислава Вікторівна  учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Херсонської міської ради
Кірман
Анастасія Олександрівна  учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 37 Херсонської міської ради
Кобзалов
Олександр Сергійович  учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Херсонської міської ради
Коваленко
Юлія Сергіївна  учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради
Ковальчук
В'ячеслав Васильович  учень 9 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради
Кожановська
Юлія Олександрівна  учениця 9 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради
Кожин
Олег Дмитрович  учень 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради
Козлова
Катерина Павлівна  учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» № 56 Херсонської міської ради
Костюк
Аліна Сергіївна  учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради
Маркова
Ірина Вікторівна  учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради
Масьонкова
Марія Михайлівна  учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради
Мурашева
Анастасія Дмитрівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради
Наволотська
Анастасія Олександрівна  учень 10 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради
Нагрибельний
Богдан Ярославович  учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради
Орловська
Катерина Віталіївна  учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради
Отич
Олександр Олександрович  учень 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради
Петренко
Катерина Ігорівна  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради
Пильненький
Владислав Анатолійович  учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Херсонської міської ради
Платонова
Анастасія Валеріївна  учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради
Потрухова
Дар'я Олегівна  учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 їм. Б.Лавреньова Херсонської міської ради
Рассадіна
Аліса Юріївна  учениця 10 класу Херсонського Академічного ліцею при ХДУ Херсонської міської ради
Рогальський
Ярослав Олександрович  учень 2 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія № 7» Херсонської міської ради
Самойленко
Олександра Валеріївна  учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Херсонської міської ради
Саржан
Анастасія Євгенівна  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Херсонської міської ради
Сенчишин
Денис Олександрович  учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради
Сенюк
Богдана Андріївна  учениця 7 класу Сонячної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43 Херсонської міської ради
Скрипніков
Іван В'ячеславович  учень 2 класу Жовтневої школи-садка № 86 Наддніпрянської селищної ради міста Херсона
Скульбіда
Микола Миколайович  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради
Стецко
Марина Ігорівна  учениця 9 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради
Субач
Катерина Вікторівна  учениця 10 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради
Уманська
Дарина Вадимівна  учениця 4 класу Молодіжної загальноосвітньої школи - саду № 40 Антонівської селищної ради міста Херсона
Федченко
Діана Ігорівна  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради
Хруслов
Артем Валерійович  учень 11 класу Херсонського центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради
Чернишенко
Дар'я Вадимівна  учениця 10 класу Херсонського приватного ліцею при ХНТУ
Шатохін
Максим Сергійович  учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради
Щербакова
Дар'я Ігорівна  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради
Юрченко
Юрій Васильович  учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради

м. Каховка

Вовк
Віра Юріївна  учениця 10 класу Каховської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5
Іскова
Аліна Валеріївна  учениця 11 класу Каховської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6
Сєрова
Наталія Петрівна  учениця 11 класу НВК «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»
Сімака
Карина Вадимівна  учениця 10 класу Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов
Смагін
Вадим Володимирович  учень 10 класу Каховської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4
Токолова
Тамара Олександрівна  учениця 9 класу Каховської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1
Форносова
Тетяна Віталіївна  учениця 9 класу Каховської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3
м. Нова Каховка

Годлевська
Вероніка Сергіївна  учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради
Гончар
Ігор Андрійович  учень 7 класу Корсунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новокаховської міської ради
Гончарова
Єлизавета Олегівна  учениця 9 класу гімназії Новокаховської міської ради
Григор
Олександра Анатоліївна  учениця 8 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради
Єліна
Олександра Андріївна  учениця 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради
Затова
Тетяна Сергіївна  учениця 9 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради
Лінкевич
Тетяна Іванівна  учениця 10 класу навчально-виховного комплексу з виробничим навчанням І-ІІІ ступенів № 4 Новокаховської міської ради
Лупачова
Ірина Олександрівна  учениця 3 класу Райської загальноосвітньої школи І ступеня Новокаховської міської ради
Мазурок
Олег Леонідович  учень 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради
Мосьпан
Дана Олександрівна  учениця 4 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради
Плясецька
Катерина Володимирівна  учениця 3 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради
Рязанцева
Ірина Сергіївна  учениця 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради
Стребкова
Альона Віталіївна  учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Новокаховської міської ради
Стрепетова
Аліна Геннадіївна  учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Новокаховської міської ради
Харченко
Валерія Євгенівна  учениця 8 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради
Бериславський район

Анастюк
Вадим Віталійович  учень 5 класу Бургунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Баблюк
Яна Ігорівна  учениця 4 класу Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Белоконь
Олександр Сергійович  учень 4 класу Степнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Березан
Катерина Ярославівна  учениця 6 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вербицький
Максим Олегович  учень 10 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гайда
Ірина Миколаївна  учениця 9 класу Максимогорківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Жакомін
Вадим Анатолійович  учень 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Журавльова
Софія Вікторівна  учениця 8 класу Високівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Какама
Катерина Олегівна  учениця 10 класу Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Карлюка
Софія Олександрівна  учениця 4 класу навчально-виховного комплексу «Вірівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Козак
Катерина Романівна  учениця 7 класу Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Корнєва
Ірина Олександрівна  учениця 9 класу Одрадокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кучерявенко
Тетяна Павлівна  учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5
Литвин
Олена Ярославівна  учениця 9 класу Тягинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лобанова
Інна Миколаївна  учениця 8 класу Томаринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Маляров
Владислав Ігорович  учень 6 класу Новорайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Маракова
Катерина Вікторівна  учениця 10 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Михайліченко
Діана Юріївна  учениця 8 класу Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Мицкан
Марія Сергіївна  учениця 6 класу Ольгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Нетяга
Яна Ярославівна  учениця 6 класу Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Однолько
Тетяна Віталіївна  учениця 8 класу Костирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Синиця
Ольга Петрівна  учениця 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сітко
Дар'я Сергіївна  учениця 8 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Снігур
Андрій Васильович  учень 6 класу Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Столяр
Юлія Валеріївна  учениця 8 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4
Таранець
Оксана Олександрівна  учениця 8 класу Раківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Фартушна
Олександра Артемівна  учениця 9 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Хома
Каріна Володимирівна  учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Чабарай
Олександр Анатолійович  учень 4 класу Ударницької загальноосвітньої школи І ступеня
Якубенко
Валерія Євгенівна  учениця 8 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Білозерський район

Банішевська
Анастасія Ігорівна  учениця 9 класу Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Бочкарьова
Ірина Юріївна  учениця 7 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Возова
Олександра Едуардівна  учениця 5 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Волкова
Діана Олегівна  учениця 5 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Єльцова
Ольга Віталіївна  учениця 5 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кобець
Яна Костянтинівна  учениця 9 класу Станіславська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Колісніченко
Тетяна Валентинівна  учениця 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Копитіна
Ганна Сергіївна  учениця 5 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Корольов
Богдан Сергійович  учень 2 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Корчаковська
Анастасія Ігорівна  учениця 8 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад»
Курносик
Роман Романович  учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Максименко
Олександра Сергіївна  учениця 9 класу Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Маркова
Мирослава Вадимівна  учениця 8 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Мацута
Вікторія Русланівна  учениця 10 класу Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Механюк
Анастасія Степанівна  учениця 8 класу Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Миронович
Єлизавета Олександрівна  учениця 6 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Муха
Варвара Миколаївна  учениця 3 класу Новотягинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Осокіна
Діана Вячеславівна  учениця 10 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Піскун
Єлизавета Олександрівна  учениця 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Пономаренко
Анастасія Олексіївна  учениця 7 класу Дар'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Проценко
Андрій Сергійович  учень 8 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сазонов
Сергій Сергійович  учень 7 класу Кізомиської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Семенов
Євген Георгійович  учень 7 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Спіріна
Ольга Андріївна  учениця 4 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Стрілецький
Максим Анатолійович  учень 9 класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Фенін
Анатолій Сергійович  учень 10 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Худенко
Віолетта Миколаївна  учениця 7 класу Східненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чирка
Ірина Сергіївна  учениця 9 класу Інгулецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Великолепетиський район

Гнатова
Анастасія Леонідівна  учениця 10 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Камєнєва
Тетяна Сергіївна  учениця 10 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кучук
Ксенія Олександрівна  учениця 7 класу Князегригор'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Мацієвська
Тетяна Юріївна  учениця 7 класу Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Погосян
Алла Степанівна  учениця 10 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Попович
Олександр Миколайович  учень 8 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Рак
Юрій Олегович  учень 3 класу Демидівського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу
Ружицький
Сергій Андрійович  учень 8 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Яворський
Тарас Миколайович  учень 9 класу Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Великоолександрівський район

Білоконь
Ксенія Едуардівна  учениця 10 класу Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ботан
Ганна Олександрівна  учениця 6 класу Чкаловської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Давидько
Катерина Володимирівна  учениця 8 класу Новокубанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Заїкіна
Богдана Володимирівна  учениця 4 класу Новокалузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Іщенко
Вікторія Віталіївна  учениця 11 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Кириленко
Аліна Леонідівна  учениця 9 класу Давидівобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Косовський
Віктор Володимирович  учень 5 класу Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Горєлікова М.Є.
Костантинова
Марія Андріївна  учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Лашкевич
Вікторія Олексіївна  учениця 9 класу Калінінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лукінов
Геннадій Геннадійович  учень 8 класу Новокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Макаров
Євген Олексійович  учень 3 класу Трифонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Полівеса
Анастасія Олександрівна  учениця 7 класу Борозенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Присяжна
Єлизавета Юріївна  учениця 9 класу Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Прокопчук
Світлана Миколаївна  учениця 9 класу Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Силенко
Владислав Миколайович  учень 7 класу Кар'єрської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Соколенко
Влада Вікторівна  учениця 7 класу Чарівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Тригуб
Дарія Олегівна  учениця 5 класу Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Уварова
Діана Сергіївна  учениця 6 класу Білокриницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Щетина
Юлія Олександрівна  учениця 11 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Верхньорогачицький район

Валєєва
Юлія Андріївна  учениця 7 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Головінов
Дмитро Андрійович  учень 9 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Зарембовський
Ярослав Сергійович
 учень 4 класу Верхньорогачицької гімназії
Куценко
Дарія Олександрівна  учениця 8 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Марценюк
Вікторія Ярославівна  учениця 10 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Нечипась
Ольга Сергіївна  учениця 11 класу Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Нода
Світлана Вікторівна  учениця 10 класу Ушкальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Покладов
Ігор Вікторович  учень 8 класу Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Високопільський район

Алмаши
Костянтин Васильович  учень 10 класу Кочубеївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вірязова
Маргарита Володимирівна  учениця 9 класу Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дудник
Анастасія Вадимівна  учениця 7 класу Новомиколаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»
Зуй
Анна Валентинівна  учениця 9 класу Архангельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Куліш
Анастасія Олександрівна  учениця 10 класу Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лагода
Олена Олегівна  учениця 7 класу Малошестірнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Нечитайло
Яна Валентинівна  учениця 8 класу Нововознесенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Сенік
Віктор Олексійович  учень 4 класу Заградівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»
Сидорчук
Інна Сергіївна  учениця 6 класу Пригір'ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Скорик
Максим Володимирович  учень 8 класу Іванівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»
Чорноброва
Таісія Алімівна  учениця 7 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Генічеський район

Асатрян
Сусанна Артурівна  учениця 9 класу Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Бородіна
Ірина Сергіївна  учениця 10 класу Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Воложанін
Станіслав Олександрович  учень 10 класу Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Горичак
Анастасія Олександрівна  учениця 6 класу Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Горовий
Артем Олегович  учень 9 класу Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гриненко
Тетяна Олександрівна  учениця 7 класу Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дудка
Ксенія Олегівна  учениця 10 класу Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дьяченко
Ольга Олександрівна  учениця 10 класу Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дячук
Валерія Андріївна  учениця 9 класу Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Здорик
Аліна Віталіївна  учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Клименко
Катерина Сергіївна  учениця 7 класу Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кубаш
Анастасія Олексіївна  учениця 10 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Куколєва
Анжела Миколаївна  учениця 5 класу Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кульчицький
Дмитро Олегович  учень 5 класу Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Малищак
Тетяна Олегівна  учениця 7 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Мамутова
Асене Еміраметівна  учениця 8 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Мачечук
Крістіна Геннадіївна  учениця 9 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ольшанська
Валентина Ігорівна  учениця 9 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Парфьонова
Ганна Олексіївна  учениця 8 класу Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Пічко
Аліса Сергіївна  учениця 8 класу Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Поляниця
Валерія Альбертівна  учениця 9 класу Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Пономаренко
Діана Ігорівна  учениця 8 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
Рец
Віолетта Володимирівна
 учениця 7 класу гімназії м. Генічеська
Савенко
Назарій Володимирович  учень 2 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня
Тарасюк
Олена Анатоліївна  учениця 9 класу Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Уськов
Євген Володимирович  учень 9 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Голопристанський район

Агаришева
Катерина Олегівна  учениця 7 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Бабенко
Валерія Олександрівна  учениця 10 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Благій
Артем Ігорович  учень 8 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Волкодав
Ганна Олександрівна  учениця 7 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гуров
Олександр Валерійович  учень 9 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Діденко
Наталія Володимирівна  учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Злотнікова
Крістіна Назарівна  учениця 10 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Коваленко
Юлія Геннадіївна  учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Коржиневський
Дмитро Сергійович  учень 7 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Корнєєва
Альбіна Вікторівна  учениця 11 Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Лапай
Валентин Олександрович  учень 10 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лисак
Дар'я Сергіївна  учениця 7 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Людоговська
Карина Володимирівна
 учениця 7 класу Голопристанської гімназії
Малига
Дмитро Ігорович  учень 7 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Міщенко
Андрій Миколайович  учень 9 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Овчиннікова
Дар'я Олександрівна  учениця 4 класу Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Олегаш
Катерина Ігорівна  учениця 6 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Панова
Катерина Олександрівна  учениця 10 класу Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Рижак
Таїсія Миколаївна  учениця 7 класу Долматівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сиса
Вікторія Вікторівна  учениця 10 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Смола
Олександр Андрійович  учень 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Степанова
Аліна Володимирівна  учениця 9 класу Нововолодимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Суровцева
Вікторія Сергіївна  учениця 7 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Трегуб
Ясіна Юріївна  учениця 6 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Фемич
Маргарита Миколаївна  учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
Фендик
Олександра Андріївна  учениця 4 класу загальноосвітньої Новозбур'ївської школи І-ІІ ступенів № 2
Чайка
Сергій Сергійович  учень 8 класу Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шапоренко
Євгенія Андріївна  учениця 11 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шкворченко
Юрій Володимирович  учень 9 класу Краснознамянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Юзюк
Олена Олексіївна  учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Горностаївський район

Бурштин
Денис Сергійович  учень 3 класу Зірківської загальноосвітньої школи І ступеня
Гурик
Анна Іванівна  учениця 10 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Єрікова
Єлизавета Валеріївна  учениця 6 класу Дубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Задерей
Вікторія Олександрівна  учениця 3 класу Старолук'янівської загальноосвітньої школи І ступеня
Здоровець
Леонід Миколайович  учень 4 класу Братолюбівської загальноосвітньої школи І ступеня
Іванова
Вікторія Вікторівна  учениця 9 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Каращук
Вікторія Леонідівна  учениця 6 класу Маринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Книша
Денис Володимирович  учень 9 класу Горностаївської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.
Крупчак
Анна Василівна  учениця 10 класу Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Курилюк
Вікторія Анатоліївна  учениця 8 класу Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ліштван
Ольга Олександрівна  учениця 4 класу Антонівського навчально-виховного комплексу
Наливайко
Альона Володимирівна  учениця 8 класу Великоблаговіщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Рой
Вікторія Олександрівна  учениця 9 класу Горностаївської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів
Степанова
Людмила Валеріївна  учениця 6 класу Заводівського навчально-виховного-комплексу
Тіманова
Крістіна Сергіївна  учениця 10 класу Червоноблагодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чапленко
Софія Олегівна  учениця 4 класу Каїрської загальноосвітньої школи І ступеня № 1
Черник
Вікторія Геннадіївна  учениця 5 класу Славненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шворак
Максим Геннадійович  учень 2 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С.
Іванівський район

Баранчикова
Вікторія Ігорівна  учениця 11 класу Трохимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Васильєва
Юлія Сергіївна  учениця 6 класу Шотівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гончарова
Яна Олександрівна  учениця 9 класу Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дєєва
Валерія Валеріївна  учениця 9 класу Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дяконенко
Дарія Володимирівна  учениця 5 класу Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іваннікова
Аліна Олександрівна  учениця 3 класу Балашовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іщук
Інна Русланівна  учениця 8 класу Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кідалов
Денис Миколайович  учень 10 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Козубська
Діана Романівна  учениця 2 класу Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Корнєва
Карина Віталіївна  учениця 6 класу Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кутіщева
Тетяна Юріївна  учениця 9 класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Причина
Оксана Олегівна
 учениця 9 класу Іванівської гімназії
Резнік
Марія Станіславівна  учениця 11 класу Новосеменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Фанін
Артем Володимирович  учень 10 класу Нововасилівського навчально-виховного комплексу
Хмельницька
Владислава Володимирівна  учениця 7 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Щевелєва
Ольга Віталіївна  учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Каланчацький район

Бараташвілі
Сардаль Сабрієвич  учень 3 класу Каїрської загальноосвітньої школи І ступеня
Бойко
Світлана Сергіївна  учениця 9 класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вітвицька
Віталіна Сергіївна  учениця 10 класу Новокиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гаран
Ірина Олегівна  учениця 7 класу Хорлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Грабарчук
Олександра Миколаївна  учениця 6 класу Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Груша
Оксана Сергіївна  учениця 7 класу Вадимської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Козуб
Вадим Вадимович  учень 9 класу Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені В.Д.Реут
Костельнюк
Вікторія Анатоліївна  учениця 10 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кущ
Наталія Геннадіївна  учениця 7 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Онуце
Валерія Олегівна  учениця 9 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Папко
Альбіна Сергіївна  учениця 5 класу Привільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Перехода
Діана Сергіївна  учениця 4 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І ступеня № 3
Рижко
Дмитро Сергійович  учень 6 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Романенко
Анатолій Сергійович  учень 12 класу Каланчацької вечірньої (змінної) школи
Сидоренко
Анастасія Олегівна  учениця 9 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Н.К.Крупської
Стахурська
Юлія Олександрівна  учениця 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шанько
Вікторія Олександрівна  учениця 3 класу Макарівської загальноосвітньої школи І ступеня
Шевчук
Інна Андріївна  учениця 3 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Каховський район

Баранчук
Владислав Сергійович  учень 8 класу Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Безручко
Назар Валентинович  учень 8 класу Тавричанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Болотна
Катерина Вікторівна  учениця 6 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Буряк
Сергій Юрійович  учень 9 класу Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гордійчук
Данііл Іванович  учень 2 класу Червоноподільської загальноосвітньої школи І ступеня
Гришин
Дмитро Олександрович  учень 10 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гукасян
Олена Норайрівна  учениця 10 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Завгородня
Марина Сергіївна  учениця 9 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Залуцька
Ганна Миколаївна  учениця 6 класу Дудчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іваницька
Людмила Русланівна  учениця 8 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ільїна
Олександра Тарасівна  учениця 10 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іноземцева
Валерія Юріївна  учениця 4 класу Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ковалевич
Сабіна Юріївна  учениця 8 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 1
Копієвська
Дар'я Юріївна  учениця 8 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Коромислов
Михайло Анатолійович  учень 2 класу Калинівської загальноосвітньої школи І ступеня
Котелевич
Яна Геннадіївна  учениця 9 класу Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Куліш
Дар'я Сергіївна  учениця 9 класу Семенівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад»
Падалка
Максим Леонідович  учень 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Панков
Даниїл Сергійович  учень 7 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу
Парфененко
Олександр Ігорович  учень 5 класу Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Половинник
Ольга Леонідівна  учениця 10 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу № 2
Потапенко
Дмитро Сергійович  учень 3 класу Мар'янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Серединська
Дар'я Віталіївна  учениця 3 класу Подівської загальноосвітньої школи І ступеня
Солодка
Анастасія Сергіївна  учениця 9 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Хижко
Надія Станіславівна  учениця 9 класу Новокам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чайковська
Ульяна Юріївна  учениця 5 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Шевцова
Руслана Юріївна  учениця 9 класу Чорноморівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Нижньосірогозький район

Артюх
Віктор Олександрович  учень 8 класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Буйна
Вікторія Сергіївна  учениця 3 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Василенко
Анастасія Володимирівна  учениця 5 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ваховський
Владислав Анатолійович  учень 9 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гладко
Максим Романович  учень 7 класу Вільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Зибін
Данило Анатолійович  учень 10 класу Сірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іванова
Валерія Ігорівна  учениця 11 класу Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Колтуннік
Сергій Вікторович  учень 8 класу Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кумінова
Катерина Андріївна  учениця 10 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лагода
Вікторія Вікторівна  учениця 9 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Митро
Микита Леонідович  учень 5 класу Верхньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Мізюк
Ірина Сергіївна  учениця 9 класу Жданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Тимоник
Олександр Віталійович  учень 6 класу Верхньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Шестозуб
Єлизавета Олександрівна  учениця 3 класу Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Щербань
Анастасія Вадимівна  учениця 10 класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Нововоронцовський район

Бабенко
Володимир В'ячеславович  учень 10 класу Петропавлівського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу
Глушко
Денис Ігорович  учень 8 класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Гончар
Ілона Олександрівна  учениця 6 класу Миролюбівського навчально-виховного комплексу загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу
Горбенко
Сергій Сергійович  учень 10 класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Гринішина
Катерина Вячеславівна  учениця 5 класу Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дикуха
Максим Сергійович  учень 8 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи – дитячого садка І-ІІІ ступенів
Довга
Ганна Вікторівна  учениця 9 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Єрмаков
Михайло Анатолійович  учень 10 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іванів
Євген Сергійович  учень 8 класу Дудчанського загальноосвітнього об'єднання «Школа – дитячий садок»
Киричук
Вадим Олегович  учень 10 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Лобода
Юлія Олександрівна  учениця 10 класу Біляївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) І-ІІІ ступенів»
Панчук
Костянтин Володимирович  учень 9 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ромашкевич
Валерія Володимирівна  учениця 8 класу Осокорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сичов
Микита Олексійович  учень 9 класу Золотобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Новотроїцький район

Богданович
Владислав Олександрович  учень 5 класу Метропільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Бурова
Вікторія Василівна  учениця 9 класу Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Володіна
Дар'я Олегівна  учениця 4 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Дудоладов
Денис Петрович  учень 9 класу Дивненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Єресько
Вікторія Олександрівна  учениця 8 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Захарова
Катерина Володимирівна  учениця 9 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ізмайлова
Валерія Сергіївна  учениця 2 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іллюк
Ірина Володимирівна
 учениця 9 класу Новотроїцької гімназії
Ільницька
Діана Миколаївна  учениця 4 класу Сивашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Коваль
Катерина Олександрівна  учениця 10 класу Подовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Козир
Вячеслав Віталійович  учень 6 класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Козлова
Вікторія Віталіївна  учениця 8 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Королюк
Дмитро Іванович  учень 6 класу Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Костенік
Катерина Геннадіївна  учениця 6 класу Новопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Пашкевич
Анастасія Володимирівна  учениця 4 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Процько
Ольга Максимівна  учениця 10 класу Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Радченко
Олег Володимирович  учень 4 класу Ковильненського навчально-виховного комплексу школи-саду І ступеня
Рудич
Данило Русланович  учень 9 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Сербул
Ярослава Леонідівна  учениця 7 класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Синиця
Яна Олександрівна  учениця 9 класу Отрадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Стаднік
Ірина Олегівна  учениця 11 класу Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Хоміч
Єлизавета Олександрівна  учениця 11 класу Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Чачанідзе
Софіко Валіковна  учениця 2 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І ступеня
Чеботарьова
Аліна Юріївна  учениця 8 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чебурахова
Маргарита Анатоліївна  учениця 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Яременко
Владислав Олександрович  учень 7 класу Володимиро-Іллінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Скадовський район

Ан
Катерина Станіславівна  учениця 5 класу Комсомольської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Більська
Ольга Миколаївна  учениця 9 класу Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Бузукчі
Крістіна Олександрівна  учениця 7 класу Лазурненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Височенко
Михайло Олексійович  учень 5 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дудченко
Олександр Володимирович
 учень 8 класу Скадовської гімназії
Золотаревська
Анастасія Олександрівна  учениця 6 класу Приморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іванова
Анна Вікторівна  учениця 10 класу Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іванченко
Анастасія Олександрівна  учениця 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ільїна
Тетяна Олександрівна  учениця 6 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кан
Анна Альбертівна  учениця 11 класу Птахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ковальова
Діана Олегівна  учениця 5 класу Володимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ковальчук
Катерина Анатоліївна  учениця 2 класу Гостроподолянської загальноосвітньої школи І ступеня
Колосай
Юлія Володимирівна  учениця 10 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
Кочмарьова
Ірина Сергіївна  учениця 8 класу Ульянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кучеренко
Юлія Сергіївна  учениця 8 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кушнірук
Ангеліна Олегівна  учениця 2 класу Андріївської загальноосвітньої школи І ступеня
Міканов
Андрій Віталійович  учень 8 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Остапенко
Назар Олегович  учень 2 класу Хатської загальноосвітньої школи І ступеня
Петренко
Вероніка Сергіївна  учениця 6 класу Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Присяжний
Роман Олегович  учень 8 класу Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Старовойт
Сергій Олексійович  учень 4 класу Вишневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Фірсова
Алла Віталіївна  учениця 5 класу Радгоспненскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Фомін
Євген Сергійович  учень 6 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Ястреб
Олександр Андрійович  учень 8 класу Ленінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Цюрупинський район

Білявський
Богдан Олександрович  учень 9 класу Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Болгар
Максим Сергійович  учень 9 класу Великокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Бущук
Оксана Сергіївна  учениця 7 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вербовський
Артем Ігорович  учень 9 класу Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов
Герасименко
Каріна Анатоліївна  учениця 7 класу Пролетарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Гонта
Ірина Сергіївна  учениця 10 класу Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Гуляєва
Світлана Олександрівна
 учениця 9 класу Цюрупинської гімназії
Куришко
Олександра Володимирівна  учениця 3 класу Новомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Лебедєва
Юлія Олегівна  учениця 8 класу Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка
Огай
Максим Валентинович  учень 4 класу Старо-Маячківської загальноосвітньої школи І ступеня
Паргентанян
Марина Сергіївна  учениця 10 класу Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Перерва
Каріна Олександрівна  учениця 4 класу Підстепенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Полезнюк
Юлія Олександрівна  учениця 7 класу Подо-Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Попова
Юлія Валентинівна  учениця 7 класу Кринківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Ремішевська
Наталія Сергіївна  учениця 7 класу Раденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Скрипчук
Яна Геннадіївна  учениця 8 класу Брилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Солдатова
Альбіна Олексіївна  учениця 4 класу Солонцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Токаренко
Ілона Андріївна  учениця 6 класу Клинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Філіпов
Денис Павлович  учень 3 класу Піщанівської загальноосвітньої школи І ступеня
Целеп
Влада Сергіївна  учениця 7 класу Ювілейнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чумаченько
Яна Миколаївна  учениця 4 класу Щасливської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шалабай
Ірина Андріївна  учениця 7 класу Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шаповал
Ольга Володимирівна  учениця 7 класу Новомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Чаплинський район

Аксенчук
Ірина Богданівна  учениця 10 класу Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Байбуза
Катерина Сергіївна  учениця 9 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Білецький
Владислав Віталійович  учень 10 класу Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Васільєв
Іван Павлович  учень 8 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Вишковський
Віктор Сергійович  учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія»
Гуляєв
Радіон Русланович
 учень 3 класу школи-садка І ступеня с. Нове
Зізченко
Тетяна Олександрівна  учениця 6 класу Кучерявоволодимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Іванціва
Юлія Федорівна  учениця 9 класу Строганівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Івасишен
Максим Юрійович  учень 4 класу Балтазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кардаш
Олександр Анатолійович  учень 11 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Корнієнко
Юрій Миколайович  учень 10 класу Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Кравець
Микола Андрійович  учень 10 класу навчально-виховного комплексу Асканіє-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад – гімназія»
Луцик
Максим Олександрович  учень 10 класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів
Пацалай
Аліна Андріївна  учениця 6 класу Маркеєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Рибас
Олександра Ігорівна  учениця 3 класу Питомницької школи-садка І ступеня
Рогальська
Аліса Геннадіївна  учениця 9 класу Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Савоненко
Олена Володимирівна  учениця 10 класу Хрестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Терещенко
Дмитро Дмитрович  учень 4 класу Новонаталівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Тітовська
Діана Олегівна  учениця 6 класу Іллінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шлемпа
Інна Сергіївна  учениця 8 класу Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Штельмах
Віктор Вікторович  учень 9 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Ющенко
Тетяна Юріївна  учениця 10 класу Першокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Заклади обласного підпорядкування

Бизов
Сергій Ігоревич  учень 8 класу Сиваської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради
Бояров
Андрій Сергійович  вихованець дитячого будинку інтернатного типу «Радість» Херсонської обласної ради
Гриценко
Оксана Геннадіївна  учениця 9 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Херсонської обласної ради
Дудкіна
Аліна Анатоліївна  учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради
Зайцева
Лідія Вадимівна  учениця 8 класу Калінінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1 Херсонської обласної ради
Іванова
Вероніка Сергіївна  учениця 11 класу Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату Херсонської обласної ради
Кутузова
Еріка Юріївна  учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради
Рябчун
Дмитро Олександрович  учень 8 класу Високопільської спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Херсонської обласної ради
Середа
Олександр Олександрович  учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Сирота
Ніна Максимівна  учениця 8 класу Цюрупинської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради
Сівак
Вікторія Сергіївна  учениця 8 класу Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради
Твалтвадзе
Надія Григорівна  учениця 10 класу Львівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І ступеня – спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Херсонської обласної ради
Яцюк
Валерій Миколайович  учень 7 класу Новокаховської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради

Заступник голови
обласної державної адміністрації                                               Г.О.Пономаренко                       

 

Друк E-mail