Мала академія - старт школяра до науки

   Мала академія наук для учнів - це особлива атмосфера творчості, дружньої підтримки і уваги, щирого зацікавлення і прагнення до знань, вона допомагає обдарованим дітям реалізувати свої творчі здібності у науково-експериментальній діяльності в різних галузях науки.
     Ми прослідковуємо їх подальшу долю: навчання у вищих навчальних закладах, працевлаштування. Хочеться відзначити, що всі учні-переможці МАН-2013 вступили до вищих навчальних закладів. Серед 73 випускників –майже 77% юних науковців навчаються на бюджетній формі. Більшість зараз є студентами провідних вузів Києва та інших міст України, 10 – опановують науки за кордоном (Польща, Чехія, США). А випускниці Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при ХДУ Громакова Анастасія навчається д у  ВУЗах – як в Україні, так і за кордоном.
    Мала академія наук дає учням важливий старт до подальших успіхів у науковій діяльності. Юні, наполегливі, допитливі йдуть у власне майбутнє сповнені віри в себе, у свої можливості, з прагненнями до плідного пошуку нових відкриттів у науках. Тож побажаємо їм натхнення та нових злетів і перемог!

Друк