Канікулярний вернісаж

     Вихованці народного художнього колективу театру-студії народного танцю «Віночок» (керівник – Орлова В.В.) Центру дітей та юнацтва , підпорядкованого управлінню освіти, відвідали місцеві парки з метою активного відпочинку та здійснили пізнавальну екскурсію до м. Одеса, де завітали до Національного театру опери та балету для перегляду вистави «Пітер Пен».

     Хореографічними постановками національної та військово-морської тематики «Матроски» та «Український святковий» у виконанні вихованців народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Райдуга» (керівник – Михальчук І.М.) розпочалося святкове відкриття міських змагань з морського багатоборства, присвячених 180-річчю заснування Херсонського морехідного училища. Виступ наших вихованців став справжньої окрасою заходу та приємно вразив усіх присутніх.

      Долучитися до святкування 95-річчя Всесоюзної ленінської комуністичної спілки молоді мали змогу вихованці хореографічно-естетичного комплексу «Едельвейс» (керівник – Якуба С.В.). 72 вихованці прийняли участь святкову концерті, що відбувся у приміщенні Обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша. А яскравий танець «Сонечко» у виконанні 12 вихованців не залишив байдужим жодного присутнього на святковому концерті в Палаці молоді та студентів.

     Канікулярний період для відділу народних ремесел це час не лише для активного відпочинку, але й можливості проведення різноманітних майстер-класів для вихованців та їх батьків.
У приміщенні зразкової студії образотворчого мистецтва «Метелик» (керівник – Ліпшиць О.Е.) для 43 вихованців та їх батьків було проведено майстер-клас по виготовленню незвичайних квітів з шовку. Неповторністю, індивідуальністю вражала кожна власноруч виготовлена квіткова композиція.

    Долучитися до могутності однієї із складових матеріальної культури людства мали змогу вихованців театрального гуртка «Ідея» (керівник – Вовк В.А.), відвідавши виставку «Людина і зброя» в Херсонському краєзнавчому музеї. Простеживши історичний шлях зброї від кам'яного століття до сьогодення, зброї, яка вже втратила своє функціональне бойове призначення, вихованці дійшли висновку, що вона одночасно є могутнім захистом та загрозою для людства. Хотілося б вірити, що прийде час, коли всі види зброї, навіть найсучаснішої, займуть місце не на полях битв, а перетворяться на музейні експонати.

     Місто Миколаїв вже став улюбленим місцем відпочинку для юних херсонців, особливо в канікулярний період.
    Під час канікул вихованців гуртків «Фітодизайн» та «Юні друзі природи» (керівник – Карпій С.З.) Центру дітей та юнацтва , підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради, відвідали місцевий спортивний комплекс плавальних басейнів «Водолій» та поринули у чарівний світ народних казок під час прогулянки «Долиною казок».
    Цього ж дня насолодитися прийняттям водних процедур та згадати старі добрі казки мали змогу вихованців гуртка «Екологічна етика» (керівник – Козуб Н.М.). Не обійшлося й без відвідування однієї з головних окрас міста – зоопарку.
     Як результат – гарний настрій, безліч вражень, здоровий дух та бажання й надалі пізнавати природу.

Друк