Заручники діти…

    Уже три дні управління освіти Херсонської міської ради та підпорядкована йому централізована бухгалтерія від'єднанні від електомереж. Відсутність електроенергії паралізувало роботу зазначених установ.
    А 6 листопада начальник управління освіти отримав від Херсонської обленерго лист- повідомлення в якому зазначено «...постачання електроенергії на всі об'єкти Вашого підприємства , ... буде припинено повністю з 09год. 00 хв. 14.11.2013 р. ».
    Отже усі дитячі садочки, школи та позашкільні заклади будуть від'єднанні від електромереж на невизначений термін. Причина – борг 331699,73 грн.
     У небезпеці і санітарний стан освітніх закладів, бо казначейство не перахувало кошти (81280 грн.) і за вивезення сміття та рідких нечистот «Херсонавтокомунсервіс» .
    Борги не тому, що в управлінні освіти відсутні кошти, а через те що уже із 15 жовтня платіжні доручення для проплати за електроенергію та інші виконані роботи знаходяться в Управлінні казначейства, яке не перерахувує кошти зі спецрахунку виконавцям послуг .
     А виконавці, яким заборгували, збираються звернутися до господарського суду з позовними заявами на управління освіти ...

Друк