Доступність дошкільної освіти

   Доступність дошкільної освіти – пріоритетний напрям діяльності міської влади.Лейтмотивом соціальних ініціатив Президента є забезпечення рівних можливостей для всіх дітей та доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
  Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад прийом дітей до дитячих садочків здійснюється протягом року.
   З початку нового навчального року отримали місця у дошкільних навчальних закладах міста більше 2,5 тис. дітей. Але, ця кількість не повністю задовольнила існуючу потребу батьків у місцях до дитячих садочків.
   Управління освіти Херсонської міської ради доводить до відома батьків, що станом на 01.11.2013 року у дошкільних навчальних закладах міста вивільнилось 112 місць. З них: 51 місце - для дітей віком до 3-х років; 30 місць – для дітей віком від 3-х до 4-х років; 25 - віком від 4-х до 5-ти років; 6 місць – для дітей 5-6 років.
    Для влаштування дітей до дитячих садочків батькам потрібно звертатись у пункти прийому батьків з питань влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів міста. Для мешканців центру міста та острову такий пункт працює на базі Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 ( вул. Леніна,11); для мешканців Шуменського мікрорайону - на базі Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11( вул. Робоча,205) ; для мешканців Таврійського мікрорайону - на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов ( вул. Будьоного, 8-а) ; для мешканців мікрорайону ХБК - на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ( вул.Кримська,135). Прийом батьків здійснюється щопонеділка з 13.00 до 17.00 год.

Друк