«Давайте візьмемось за руки!»

      У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, з 11 по 18 листопада в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 було проведено «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».
    Впродовж тижня реалізована програма була насичена різноманітними заходами спрямованими на формування та розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.
    Усі рекреації школа були тематично оформлені. Привертали увагу учасників навчально-виховного процесу вислови мудреців та видатних діячів про терпіння і терпимість до інших, інформація про історію появи слова «толерантність». Проведено анкетування, тематичні конкурси й акції, класні години, круглі столи та бесіди на тему толерантності. Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь у заходах, які змінювали один одного.
    Працівники соціально-психологічної служби спільно з класним керівником 4-Б класу Токар Іриною Михайлівною провели класну годину з елементами гри, присвячену Дню Толерантності на тему «Наша планета-це планета Толерантності». Діти мали можливість зробити композицію, що символізує дружбу між людьми всього світу. Вийшло чудово! А учні 5-А класу, під керівництвом класного керівника Сміян Дар҆ ї Володимирівни, створили «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. Цей універсальний символ, який поєднує небо й землю, містить в собі силу й міць, - став основою для вираження почуттів, адже на нього діти клеїли власноруч вирізані сердечка – побажання всім жителям планети.
    Учні 5-Б класу малювали « Райдугу толерантності» та прикрашали її власними невеличкими малюнками, які, на їхню думку, можуть символізувати толерантність. Школярі 6-х класів створили «Ромашку толерантності», на пелюстках якої вони написали побажання учням школи, однокласникам, вчителям, батькам та іншим людям.
    А ще усі учасники отримали «значки толерантності» за активну участь у заходах, присвячених проведенню тижня Толерантності.
    Тиждень Толерантності в школі №15 завершився проведенням акції для дітей «Давайте візьмемось за руки!».
    Проведення цієї акції дозволило «мешканцям школи» відчути себе єдиним цілим.

Друк