Відзначення переможців інтелектуальних конкурсів та змагань.

 ман1 Важливим показником роботи з обдарованими дітьми є результативність участі учнів у предметних олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, турнірах, змаганнях та фестивалях.

   З метою стимулювання інтелектуального та творчого розвитку учнів, активізації їхніх потенційних пізнавальних можливостей протягом листопада–грудня 2013 року проведено міські етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського науковоготовариства «Пошук»..

    Найбільш масовими інтелектуальними учнівськими змаганнями є олімпіади. У цьому навчальному році у міському етапі ман 2взяли участь 2365 учнів, що на 325 учнів більше минулого року; 58 учнів мали можливість взяти участь у двох олімпіадах.
   Переможцями та призерами міських олімпіад стали 967 учнів, з них - 125 посіли перші місця.

    Не менш важливим є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який потребує від його учасників вміння працювати з інформацією, проводити дослідження, аналізувати й узагальнювати. У міському етапі свої роботи захищали 371 учнів 8-11 класів, науковий потенціал 16 учнів дозволив підготувати та захистити по дві роботи, тематика яких відповідає
ман4різним науковим відділенням та секціям. Переможцями стали 205 учнів, із них 19 - посіли перші місця .

    Урочисте нагородження переможців інтелектуальних конкурсів відбулося з 22 по 24 січня 2014 року на базі Херсонської державної морської академії, Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при ХДУ та Херсонської спеціалізованої школи №24.

    Загалом дипломами управління освіти відзначено близько 700 учнів шкіл міста. Розумників та розумниць привітали люди, не байдужі до успіхів і досягнень херсонської молоді, яки стали успішними в обраній ними сфері діяльності. Серед них – т.в.о. міського голови, секретар міської ради З.Я.Бережна, заступник міського голови С.М.Черевко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної ман3адміністрації А.А.Яценко, депутати міської ради, ректори вищих навчальних закладів, науковці, керівники навчальних закладів.

   Славне наше місто юними талантами завдяки тому, що в навчальних закладах працюють висококваліфіковані, творчі, ерудовані педагоги – люди, що є інтелектом нації. Управління освіти Херсонської міської ради вдячне учителям закладів освіти, та науковцям вищих навчальних закладів міста, які працюють з юними обдаруваннями та докладають максимум зусиль для розвитку науки.

Друк