Благодійна акція «Від серця до серця»

  благодійна акція 1 днз 24 Упродовж 3 – 14 лютого у Херсонському ясла-садку №24 санаторного типу для дітей з туберкульозною інтоксикацією Херсонської міської ради проведено акцію «Від серця до серця». Два тижні вихованці, батьки і колектив дошкільного закладу садочку проводили різноманітні заходи з питань розвитку
сімейних форм виховання, соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та допомоги малозабезпеченим сім'ям.

    Під час акції дорослі подарували мало захищеним категоріям дітей одяг, взуття, іграшки, зошити, розмальовки, альбоми для малювання, олівці, ручки, фломастери, книжки та інше. А малеча підготувала і подарували своїм одноліткам вірші, пісні та інсценівки.

    Як мало треба для того, щоб очі дитини сяяли! Чуйність, доброта, увага, маленькі подарунки і очі хлопчиків та дівчаток світилися від радості а на обличчях з'явилися посмішки. Саме такі
благодійні акції виховують в дітях почуття турботи, поваги, взаємодопомоги, взаєморозуміння. Вчать їх бути чуйними та уважними до проблем інших людей .

    Дякуємо добрим і небайдужим людям які залучились до акції .

благодійна акція  3 днз 24благодійна акція 2 днз 24

Друк