«Мистецтва чарівний світ»

  мистецтва чарівний світ  В рамках відзначення 70-річчя утворення Херсонської області та визволення Херсонщини від фашистських загарбників 19 лютого 2014 року в приміщенні Центру дітей та юнацтва, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради, було проведено тематичний захід «Мистецтва чарівний світ».

    Усі присутні, а це 40 вихованців середньої вікової категорії, мали змогу поглибити та розширити свої знання про цікаві сторінки минулого та сьогодення таврійського краю, ознайомитись з видатними діячами нашого краю – письменниками, поетами, композиторами, художниками, режисерами та акторами кіно.       

    Оскільки наші вихованці також є частинкою творчого надбання Херсонщини, представники різних відділів поділились своїми творчими здобутками у своїх напрямах роботи. Вихованці художньо-естетичного відділу продемонстрували поетапну роботу над створенням театрального етюду. Юні туристи-краєзнавці підготували фотозвіт походів різних ступенів складності територією Херсонщини. А вихованці відділу народних ремесел ознайомили усіх присутніх з особливостями оформлення вишивки у південноукраїнських орнаментах. Майстер-клас з виготовлення паперового скіфського тюльпану провели
юні екологи Центру.

      Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері, близькій кожному присутньому юному херсонцю.

Друк