Як кожен може покращити екосистему міста

      макулатура 1Злочинне перетворення Херсонської землі на велетенське сміттєзвалище різко погіршує умови проживання людей, шкодить їхньому здоров'ю, отруює ґрунти, водні джерела й повітря. Сьогодні ця проблема є дуже актуальною.

     І тому учні, батьки та вчителі спеціалізованої школи № 52 вважають, що організований збір макулатури не тільки покращує екосистему Херсонщини, а й сприяє:

— зменшенню вирубки лісових насаджень;

— насиченню внутрішнього ринку більш дешевою паперово-картонною продукцією;

макулатура 2— зменшенню навантаження на сміттєзвалища;

— підвищення рівня громадянської свідомості та екологічної культури населення.

   За період з вересня 2013 р. по березень 2014 р. учасниками навчально – виховного процесу школи № 52 було зібрано більше 21тони макулатури. За І півріччя навчального року 405 учнів та 35 класів отримали солодкі подарунки.

     Так. на урочистій лінійці подарунки за збір макулатури отримали 1-Б, 3-А, 4-В, 7-А, 6-А класи та 61 учень школи.

   макулатура 3  Традиційно на Всесвітній День дитини класи переможці у зборі макулатури серед початкової, середньої й старшої школи отримають безкоштовні поїздки до м. Миколаєва у Аква–Парк де зможуть разом із користю для здоров'я відпочити.

     Також за рішенням учнівського парламенту та Ради школи зароблені кошти за макулатуру будуть спрямовані на покращення матеріально – технічної бази школи.

     Шановні мешканці Херсона! Те, що ми називаємо сміттям, насправді є цінним ресурсом. Його варто використовувати, а не накопичувати на звалищах!

Друк