Свято спорту у школі №15 "Роби , як олімпієць"

   У Херсонській загальноосвітній школі № 15 Херсонської міської ради в рамках Всеукраїнського проекту пройшов спортивний захід „Роби, як олімпієць".

   Свято спорту відбулося завдяки співпраці управління освіти Херсонської міської ради та Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету України з питань популяризації здорового способу життя серед учнівської молоді.

    Школярі мали унікальну можливість поспілкуватися з олімпійським чемпіоном Кірсановим Сергієм Федоровичем, майстрами спорту України, чемпіонами України та переможцями міжнародних турнірів з
вільної боротьби Іваном Іздепським та Тетяною Сікновенко.

    За регламентом, який передбачено проектом „Роби як олімпієць", спортсмени провели з учнями 5-6 класів школи розминку, спортивну естафету, вболівальники підготували спеціальний хореографічно акробатичний етюд.

   Переможці естафети нагороджені спеціальними призами проекту – футболками з олімпійською символікою, навчальний заклад отримав у подарунок футбольні та волейбольні м'ячі, друковані видання про міжнародний та український олімпійський рух.

    На завершення свята спорту школярі сфотографувалися з олімпійцями, взяли у них автографи та інтерв'ю.

    Подальші заходи спортивного проекту „Роби, як олімпієць" у навчальних закладах міста відбудуться протягом квітня 2014 року.

Друк