Чергове заняття "Школи молодого керівника"

   школа молодого директора 1 Який він сучасний керівник навчального закладу? У чому суть сучасних підходів до вирішення ряду проблем? Як створити умови для творчої та ефективної діяльності навчального закладу? На ці та інші питання отримають відповіді керівники загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідують „Школу молодого керівника".

    На черговій зустрічі, що відбулася 01 квітня 2014 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради, із молодими колегами поділилися досвідом керівники херсонських НВК №51 і №56. Мова йшла про створення благодійних фондів при навчальному закладі; види та форми благодійної допомоги; норми чинного законодавства, що регламентують здійснення благодійної діяльності.
 

   Начальник управління освіти Ніконов Ю.М. привітав учасників зустрічі, зосередив увагу на тому, що система управління має бути гнучкою та ефективною, а важливою функцією керівника є пошук нетрадиційних рішень, уміння запозичувати оригінальні ідеї й досвід, творчо використовувати їх в управлінні закладом освіти.

Друк