Знову перемогли в Чемпіонаті України

спорт орієнт 1  У Чемпіонаті України серед юніорів та юнаків зі спортивного орієнтування, що проходив в м. Черкаси, вихованці керівника гуртка - Васіної Ірини Валентинівни Центру дітей та юнацтва, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради здобули 10 переможних стартів, 5 з яких є «чемпіонськими».

На середній дистанції змагань найкращими стали: І місце (Ж-12) - Цивільська Фея (6 клас, спец. школа № 27); (Ж-18) - Коваленко Анна (11 клас, спец. школа № 27). Перемогу на спринтерській дистанції здобули: І місце (Ж-18) – Коваленко Анна; ІІ місце (Ж-12) – Цивільська Фея.

В естафеті на середній дистанції переможно фінішували: І місце (Ж-12) - Цивільська Фея; (Ж-18) - Коваленко спорт орієнт 2Анна; ІІ місце (Ж-14) - Ракша Юлія (7 клас, спец. школа № 27); ІІІ місце (Ч-20) – Пікулін В'ячеслав (Херсонський національний технічний університет).

На найскладнішому етапі чемпіонату, змагання на довгій дистанції, Коваленко Анна (Ж-18) та Цивільська Фея (Ж-12) продемонстрували ІІІ результати.

Вітаємо зі стабільно високими показниками!