Відбувся II районний тур спартакіади

   спарт Крок 1З 07.05.2014 по 08.05.2014 року відбувся II районний тур спортивних змагань серед дітей старшого
дошкільного віку, за участю батьків вихованців, у кожному мікрорайоні міста на базі дошкільних навчальних закладів №11; №22; №31; №36; №39; №65; №75; №79,№80.

   У змаганнях прийняли участь 540 дітей старшого дошкільного віку з 54 дошкільних навчальних закладів міста та 216 батьків.

   Метою заходу було спрямувати роботу на забезпечення фізичної активності дошкільників. Змагання сприяли оволодінню дітьми життєво необхідними рухами з метою природної адаптації до умов навколишнього середовища, формували фізичні якості: швидкість, спритність, силу, гнучкість.

  спарт  Крок 2 Вихованці садків мали нагоду на власному досвіді переконатися у корисному значенні фізичних вправ для зміцнення власного здоров'я та загартуванні тому що, естафети проходили на свіжому повітрі. У процесі виконання фізичних вправ проявилися соціально – моральна активність   дітей та товариські якості доброзичливість, співчуття до членів своєї команди.

   Інтерес та активна участь малюків у спартакіаді була забезпечена використанням вправ сюжетного характеру «Веселий м'яч», «Дружні стрибунці», «Веселкові вправи». Різноманітність фізкультурного
обладнання та інвентарю також сприяло мовленнєвій активності дітей та збагаченню словника назвами вправ, предметів.

    Під час проведення було задіяно максимальну кількість спортивного інвентарю м'ячі, обручі, спортивні канати, різнокольорові кульки, тунелі, прапорці , яке мало на меті підтримувати гарний настрій дітей та стимулювати рухливу діяльність.

    У заході активно прийняли участь батьки вихованців , які стали членами команд та з великим
бажанням прийняли участь у естафетах «Переправа» , «Веселий тунель». Присутні гості щедрими оплесками та хвилюванням підтримували усіх учасників спартакіади під час естафет. Також настрій дітей та спортивний дух підтримували казкові персонажі: клоуни Кльопа, Іриска, Капризка, Маша та Ведмідь, кіт Леопольд та мишенята, Баба-яга, Зевс, Афродіта.

   Переможцями стали команди дошкільних навчальних закладів №2, №4, №8, №12, №13, №31, №76, №77, №82, які нагороджені подарунками та дипломами управління освіти.

Друк