У "Юнзі" завершився Тиждень безпеки

   юнгаЗ метою практичної перевірки здатності вихованців діяти в умовах виникнення надзвичайних ситуацій для захисту, рятування та збереження здоров'я людей в Херсонському оздоровчому центрі „Юнга" проведено низку тематичних заходів.
    Проведено конкурс малюнків «Рятівник очима дітей». Вихованці гуртків лікувальної фізкультури приготували для конкурсу більше 25 малюнків, які були розміщені на сайті центру «Юнга». Відвідувачі сайту мали можливість віддати свій голос за кращий, на їх погляд, малюнок. Таким чином були обрані переможці конкурсу, які отримали свої нагороди під час проведення спортивно-масового заходу «Безпека мого життя».
   Під час проведення заходу вихованці центру «Юнга» мали змогу закріпити основні практичні навички поведінки в надзвичайних ситуаціях, показали вміння розрізняти дорожні знаки, дотримуватись основних правил пожежної безпеки і діяти під час небезпеки отруєння газами.
Команди «Суперові рятувальники» та «Бурундучки-рятівнички» змагалися у різноманітних конкурсах та естафетах, а саме: «Підготовка пожежного рукава», «Загаси вогонь водою», «Перенесення потерпілого», конкурс капітанів «Виготовлення ватно-марлевої пов'язки», творчий конкурс, під час якого зображували дорожні знаки.
   Погодні умови не дали змогу провести захід на подвір'ї, але навіть у залі конкурси та естафети пройшли весело та яскраво за активної підтримки батьків вихованців центру. Гості також взяли участь у конкурсі на знання правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях, за що отримали яскраві пам'ятки з телефонами основних служб.
   Усі учасники заходу нагороджені солодкими призами.

юнга 1юнга   2

Друк