Херсонська єврейська школа приймає гостей

  єврейська ш 1 Завершення навчального року – це певний час підбиття підсумків роботи. Цього року 20 травня в НВО «Хабад» пройшов вже традиційний День Відкритих дверей.

   На захід були запрошені батьки учнів і вихованців, а також педагоги Херсонського регіону - слухачі курсів підвищення кваліфікації (вчителі англійської мови). Перед початком заходу директор школи І.Левін вітав гостей і коротко розповів їм історію створення єврейської школи «Хабад», для гостей продемонстрували відеофільм про навчальний заклад.

   Під час заходу проведено відкриті уроки з івриту, англійської мови, української мови, хімії, проведено єврейська ш 2засідання правового клубу.

  Завершив День Відкритих дверей – бібліотечний урок «Живи, книга!». Діти дізналися про те, як створюються книги, яку історію вони мають. В кінці уроку діти отримали у подарунок книгу єврейських казок і легенд і красиві книжкові закладки.

   Вітаємо всіх учнів, педагогів та батьків із завершенням навчального року табажаємо, щоб у всіх оселях завжди панувала злагода, в серцях - добро, в помислах - мудрість.

Друк