Спасибі за мужність та вірність присязі !

    Прикордонник 1Управління освіти Херсонської міської ради та освітні заклади міста завжди радо підтримують ініціативи різних установ та організацій, що залучаються до виховання учнівської молоді міста.

    Тому, коли у травні місяці до управління освіти звернулось керівництво Херсонського прикордонного загону, передислокованого зКримського півострову, з проханням сприяти у проведенні конкурсу малюнку серед дітей, начальник управління освітиНіконов Ю.М. з задоволенням відгукнувся на пропозицію.

   З 12 по 23 травня на конкурс „Прикордонник очима дітей" серед учнів Прикордонник 2початкових класів було надано 171 роботу з 37 навчальних закладів міста. Координація проведення конкурсу здійснювалась профільним позашкільним навчальних закладом – Палацом дитячої та юнацької творчості спільно з представниками Херсонського прикордонного загону.

   Компетентним журі, до якого входили фахівці образотворчого мистецтва Палацу дитячої та юнацької творчості, військовослужбовці –прикордонники визначили 24 кращі дитячі роботи у двох вікових групах.

   Серед переможців учні навчальних закладів № 48, 44, 17, 28, 15, 55, 15, Прикордонник 3гімназії №6, Таврійського ліцею мистецтв.

     27 травня, напередодні відзначення Дня прикордонника, учні-переможці та лауреати конкурсу, разом з батьками, були запрошені на урочисту церемонію нагородження.

    Переможців та лауреатів конкурсу, їх батьківпривітали заступник начальника Херсонського прикордонного загону, підполковник Харлаш А.В. та начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Поздняк В.М.

     У теплій дружній атмосфері кожен з дітей отримав дипломи, пам'ятні подарунки та солодощі. Завершилось свято переглядом виставки дитячих робіт та пам'ятними фото на згадку.

  У планах організаторів конкурсу - продовження співпраці та подальші цікаві виховні
проекти.

   Працівники управління освіти та педагогічні колективи міста щиро вітають прикордонників Херсонського загону з професійним святом! Спасибі за мужність та вірність присязі, гідної для наслідування молоддю!

Друк