Пропонує Британська Рада в Україні

    Британська 2 

  З 1999 року успішно продовжується співробітництво вищого навчального закладу КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» та загальноосвітніх навчальних закладів з Британською Радою в Україні, про що свідчить проведений стартовий семінар на базі Херсонської спеціалізованої школа І – ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради. В межах семінару 87 вчителів англійської мови ознайомились з програмою он-лайн курсів та ресурсних матеріалів для викладання британознавства в навчальних закладах Херсонщини,які запропонувала Британська Рада в Україні.


    А нещодавно група учителів англійської мови, за пропозицією кафедри теорії і методики викладання гуманітарних дисциплін КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», вже вдруге взяли участь в тренінгах різного спрямування літньої школи фахової майстерності вчителів, яку організували Британська рада, IATEFL та Міністерство освіти і науки України в рамках проекту «Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов». Вісім учителів міста та області: Олена Софієнко ( школа №1), Наталя Бабенко (спеціалізованої школа № 57), Марина Єлисеєва (спеціалізованої школа №24), Володимир Шатилов (школа №32), Оксана Єрохіна (гімназія №3), Наталя Петрова (гімназія №3), Олена Солодовнікова (гімназія №6), Світлана Головіна (Морський коледж) успішно закінчили 36-годинний курс та здобули сертифікати викладачів-тренерів і готові до працювати за новою програмою «Фахового вдосконалення вчителів іноземних мов», схваленої МОіН України.
     Педагоги уже запланували роботу на наступний навчальний рік. Це і семінари і майстер класи, основані на матеріалах Британської Ради. В результаті такої роботи учні шкіл та гімназій Херсона будуть мати змогу поглибити свої знання з англійської мови, розширити кругозір, долучитися до участі в міжнародних проектах. Учителі міста за допомогою он-лайн ресурсів та платформ, мають змогу успішно готувати учнів до олімпіад, до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук 
   Побажаємо успіхів учителям та учням!

Друк