У НВК №7 святкували День дошкілля

    Дошкілля 2 Дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання та навчання, якій присвячують
життя ті люди, які всім серцем розуміють дітей і віддають їм частинку своєї душі. 26 вересня 2014 року у Херсонському навчально-виховному комплексі № 7 уся дошкільна родина відзначала Всеукраїнський день дошкілля. Дошкільнята та учні, які не так давно самі були вихованцями, з теплими словами та любов'ю вітали працівників з професійним святом.

 

   З нагоди свята протягом тижня в комплексі працювала «схована камера», яка знімала на відео повсякденну роботу працівників. Тому великою несподіванкою для кожного став знятий фільм про їх роботу. Під час перегляду присутні в Дошкіллячя 1окремих моментах сміялись до сліз. Така тепла, радісна атмосфера всіх тільки зближувала та надихала на творчі успіхи.

   До свята готувались заздалегідь. Серед груп дошкільного підрозділу організовано професійні та творчі конкурси: фотовиставка «Світ дитинства» та «Конкурс на краще дидактичне забезпечення», тому з великим задоволенням переможці отримували подяки директора. Приємним стало і те, що серед переможців були і молоді вихователі, стаж яких не перевищує 3 роки.

Друк