Шкільне об’єднання учнів «КРОК» обрало свого президента!

   Вибори 1 знз 52 З 1996 року у спеціалізованій школі № 52 імені Т.Г. Шевченка працює шкільне об'єднання учнів „КРОК". Участь учнів у самоврядуванні сприяє виробленню в них організаторських навичок, потреб
у суспільно корисній діяльності, участі в демократичному процесі. Самоврядування сприяє виробленню в учнів почуття господаря школи, класу, вміння співпрацювати на принципах рівноправності, гласності, демократизму. Опора на учнівське самоврядування допомагає адміністрації школи краще, оперативніше  розв'язувати поточні питання шкільного життя. Добре організоване учнівське самоврядування стало тією силою, яка спонукає до інновацій, нових креативних рішень.

 

  вибори 2 знз 52   Керівництво шкільним об'єднанням "КРОК" здійснює Рада Громади на чолі з Президентом. Вибори Президента ш /о "КРОК" - найяскравіша подія, що має велике значення у формуванні правової свідомості учнів та вихованні громадянської активності.

   30 вересня 2014 року відбулися вибори Президента. На цей пост балотовувалося чотири кандидати: Буданова Діана(8 кл), Іващенко Ганна(10 кл), Мартинович Марія(10 кл), Пшеніцина Валерія(10 кл). На період виборчої компанії було створено шкільну виборчу комісію, заготовлено на кожного учня школи бюлетені для голосування. 29 вересня проводилась прес-конференція з кандидатами у Президенти. Питання й відповіді були висвітлені журналістами в шкільній газеті "ШСН". У день виборів кожен учень мав можливість на основі прямих, рівних, вільних виборів, шляхом таємного голосування , власноручно
проголосувати за одного з трьох кандидатів. Підрахувавши голоси, виборча комісія визначила рейтинг кожного кандидата в кожному класі, найактивніший клас у виборах, і , врешті, хто став шкільним обранцем.

     Так, на початку жовтня, на загальношкільній лінійці виборча комісія урочисто оголосила результати виборів. Уся шкільна громада привітала з перемогою Буданову Діану!

Друк