Геращенко Максим здобув перемогу

      Геращенко 1Диплом переможця та цінний подарунок за науково-дослідницьку роботу «Сучасний стан малих річок басейну нижнього Дніпра» отримав вихованець секції «Екологія» (керівник – Ладичук Д.О.) Геращенко Максим (учень 9 класу ЗНЗ № 46) Центру дітей та юнацтва , підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міської ради у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, що проходив 07-09 жовтня 2014 року в м. Києві.
      Всього для участі у конкурсі від обласних територіальних відділень МАН надійшло понад 100 робіт, що стосувались оцінки природи річок та прилеглих територій, їх поточних змін і господарського використання.


ГеращенкоОрганізатори конкурсу: Національний центр «Мала академія наук України» та Національний університет біоресурсів і природокористування, Інститут гідробіології НАН України порадували юних конкурсантів екскурсіями до Національного музею Тараса Шевченка і Зоологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, оглядовою екскурсією «Історична Пріорка» з відвідуванням літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка «Хата на Пріорці».
      Тези робіт-переможців надруковано у збірнику «Тези переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів».
     Управління освіти та адміністрація Центру висловлює щиру подяку голові незалежної екологічної громадської ради Херсонської області, кандидату хімічних наук Романенко Григорію Михайловичу за консультації щодо оформлення презентації та доповіді науково-дослідницької роботи.
    Вітаємо юного дослідника з вдалим першим досвідом наукової роботи!

Друк