Проведено семінар-тренінг з активної реабілітації дітей з особливими потребами

     Семінар 1 З 14 – 17 жовтня 2014 року в Палаці дитячої та юнацької творчості, підпорядкованому управлінню освіти Херсонської міської ради, проходив міський семінар-тренінг активної реабілітації дітей з особливими потребами. Мета семінару-тренінгу – психологічна допомога та правовий захист дітей з особливими потребами; розвиток творчих здібностей з художньо-естетичного напряму; розвиток особистості, адаптація, самопізнання та самоутвердження дитини.


    Семінар 2 Протягом чотирьох днів з дітьми , які мають обмежені можливості , працювали юристи, спеціалісти з соціальної роботи, психологи, представники громадських організацій, керівники творчих колективів Палацу дитячої та юнацької творчості, волонтери Херсонського державного університету, депутати обласної та міської рад.
   Учасники семінару пройшли тренінги «Творчий розвиток», «Крок до самостійності», «Розвиток особистості», «В согласии с собой»; познайомилися з правовою абеткою; займалися співом, акторською майстерністю, танцювально-руховою терапією; оволодівали майстерністю мозаїчної аплікації, монотипії, оригамі, квілінгу; отримали майстер-клас перукарів. На творчій зустрічі діти спілкувалися з акторами обласного Семінар 3Академічного театру ляльок. Здійснили екскурсії до обласної бібліотеки для дітей та обласного краєзнавчого музею.
     Семінар-тренінг активної реабілітації дітей з особливими потребами проходить третій рік і кожного року охоплює 24 учасники зі спеціальних та загальноосвітніх шкіл міста Херсона. Для батьків та опікунів, у сім'ях яких виховуються діти з особливими потребами проходили заняття, лекції, бесіди з питань правового захисту, психо-фізіологічного розвитку дітей та інше.

Друк