Активізуємо екологічний рух

    Екорух 1 16 жовтня 2014 року на базі Херсонської загальноосвітньої школи №46 відбувся міський семінар «Перспективи розвитку дитячого екологічного руху в місті Херсоні. Новітні форми роботи та співпраці», в якому взяли участь представники від 50 освітніх закладів міста.
    Під час проведення семінару фахівцями Херсонського центру дитячої та юнацької творчості було проаналізовано результати участі закладів освіти у масових заходах з екологічного напряму за минулий навчальний рік; представлені форми активізації діяльності учнівської молоді через залучення до роботи міського центру екологічного виховання «Дивосвіт».


  Екорух 2  Власний досвід з організації літньої трудової практики з учнями презентували керівники шкільних екологічних центрів «Екос» (ЗНЗ № 27) та «Пролісок» (ЗНЗ №46).

     Провідні спеціалісти Херсонського державного аграрного університету (Мазурок І.Г. – провідний агроном дендропарку ХДАУ, Котовська Ю.С.- інженер садово-паркового господарства ХДАУ) надали рекомендації щодо озеленення пришкільних територій.
    Наприкінці семінару учасники отримали матеріали з методичними рекомендаціями щодо організації роботи з еколого-натуралістичного напряму позашкільної роботи.

Друк