Проведено свято в Таврійському мікрорайоні

    18 жовтня у 2014 року управління освіти Херсонської міської ради спільно з головою постійної комісії з питань освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної ради Кияновським А.О. ініціювали проведення для учнівської молоді та педагогів навчальних закладів Таврійського мікрорайону свята класного керівника під гаслом „Україна Єдина" .


    На свято були запрошені кращі класні колективи початкової школи з навчальних закладів № 24, 44, 45, 56, класоводи яких отримали від організаторів заходу премії за результативність роботи та виховання дітей.
   На сценічному майданчику ТРК „Променад –плаза" захоплюючі показові виступи продемонстрували вихованці позашкільних навчальних закладів спортивного профілю : ДЮКФП № 4,5 та ДЮСШ № 6.
З великим інтересом молодші школярі спостерігали за конкурсом з хореографічного флеш-мобу за участю учнів навчальних закладів № 32, 50, 52, 53. Конкурс оцінювало журі у складі відомих людей: першого проректора Херсонського державного університету, професора Співаковського О.В., представника президії обласного відділення Національного олімпійського комітету Метели Г.Д. та спеціалістів хореографічного мистецтва позашкільних навчальних закладів міста.
    В залежності від зайнятого місця - всі дитячі колективи- учасники конкурсу та їх керівники також були нагороджені преміями.
   Жодної людини, з понад 300 присутніх на святі, не залишилось байдужими, всі присутні в інтерактивній формі були залучені до того, що відбувалося на майданчику.
Радісні, усміхнені обличчя дітей та їх батьків свідчили про задоволення від побаченого.

Друк