Відбувся семінар відповідальних за проведення військово-патріотичної гри-випробування

   21 жовтня у 2014 року на базі Центру позашкільної роботи відбувся семінар відповідальних за проведення військово-патріотичної гри-випробування. На семінарі були присутні педагоги-організатори, вчителі-предметники (вчителі фізичної культури, предмета „Захист Вітчизни" тощо) з 45 загальноосвітніх навчальних закладів.
   На заході педагогічні працівники були ознайомлені з завданнями військово-патріотичного виховання школярів у 2014/2015 навчальному році, проаналізували результати участі шкільних команд у грі 2014, обговорили Умови та Положення про військово-патріотичну гру-випробування - 2015.
Стабільно високу зацікавленість у школярів загальноосвітніх навчальних закладів викликає саме військово-патріотична гра-випробування. Традиційно понад 45 команд беруть участь у 6 конкурсах за програмою зазначеної гри та фіналі. Школярі змагаються під час проведення конкурсів знавців військової історії та туризму, строю та пісні, снайперів, санітарних постів, постів цивільного захисту, змагань радистів аварійного зв'язку.
  Бажаємо високих результатів усім учасникам військово-патріотичної гри-випробування - 2015 та перемоги найсильнішій команді!!!

Друк