Я хочу жити в якісному світі

     рух рядок 3-1У дитячій художній галереї «Синій кит» відбулося нагородження учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»

     У конкурсі брали участь діти у віці від 5- 17 років. Конкурсні роботи учасники виконували за такими номінаціями: "Я пізнаю якісну продукцію", "Ми – архітектори якісного світу" "Кращий плакат на споживчу тематику".

   Організаційно-методичну діяльність з проведення виставки-конкурсу здійснювали регіональні державні підприємства стандартизації, метрології та сертифікації. дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

 

   Критеріями оцінки малюнків для журі були актуальність і повнота розкриття тематики, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід, охайність та старанність їх виконавців.

  21 вихованець «Зразкової» студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва
«Декор» стали переможцями конкурсу з них посіли такі місця: І м. – 7 чол., ІІ м. – 10 чол.; ІІІ м. – 8 чол.

    Переможці отримали подарунки та грамоти від організаторів конкурсу. Малюнки юних художників надихають позитивною енергією. Серця та руки маленьких громадян України створили неповторний світ добра, краси та любові, який повинні побачити якомога більше людей.

   Бажаємо нашим талановитим переможцям та учасникам виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному
світі» подальших успіхів та творчих звершень, міцного здоров'я та благополуччя!

Друк