Відбувся конкурс учнівської молоді з Web-дизайну

    Веб-дизайн 2 25 жовтня 2014 року на базах Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 відбулися міські конкурси учнівської молоді з інформаційних технологій.
    У конкурсах з користування персональним комп'ютером та Web-дизайну взяли участь 57 учнів від 39 освітніх закладів міста.


   Веб -дизайн 1 До складу журі конкурсів увійшли педагогічні працівники зі шкіл та ліцеїв міста, фахові спеціалісти з Web- студії Wеzom.
    При виконанні завдань конкурсанти продемонстрували достатній рівень знань інформаційних технологій, а саме: добирати відповідне програмне забезпечення, порівнювати функціональні можливості різних способів опрацювання даних, виділяти їх переваги та недоліки; уміння критично мислити, стисло і грамотно викладати висновки, виділяти головне.
    За результатами конкурсів визначено переможців. У міському конкурсі з користування персональним комп'ютером І місце вибороли : Басай О., учениця 11 класу спеціалізованої школи № 30; Григораш К., учениця 11 класу Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова при ХДУ; Горщинський Д., учень 11 класу фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ.
    У міському конкурсі учнівської молоді з Web-дизайну перемогу одержав Мельник В., учень 11 класу Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова при ХДУ.
   Управління освіти щиро вітає переможців з вдалим виступом у міських конкурсах учнівської молоді з інформаційних технологій та бажає подальших успіхів.

Друк