Перемоги вихованців ДЮКФП № 4 у жовтні 2014 року

    Жовтень 2014 року став багатим на спортивні здобутки для вихованців Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4, підпорядкованого управлінню освіти Херсонської міс.
   Юні спортсмени представляли наше місто у різних змаганнях з кіокушин карате: у відкритому Кубку Молдови серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих почесне третє місце посіла Постникова Катерина (2004 р.н.), у відкритому Кубку Полтавської області вихованці тренера Нємцева Т.О. посіли 1 перше місце, 3 других та 3 третіх місця.
   Зливу перемог забезпечили вихованці тренера Гринька О.М., відділення дзюдо. У Всеукраїнському турнірі «Соколя», м. Миколаїв, серед 300 спортсменів із 9 областей України, команду ДЮКФП № 4 представляли 8 вихованців. Перше місце виборов Кайдашов Ілля, друге – Бондаренко Данило. У         Всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи голови Миколаївської облдержадміністрації, який проходив в м. Снігурівка Миколаївської області, Савченко Віталій, Савченко Влад та Баришева Діана посіли почесне перше місце, Бондаренко Єгор третє місце. У Всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи Полтавського окружного козацтва», м. Кременчук, святкували перемоги дівчата: Гочева Весна та Булашевич Маша сали першими, а Мах Влада та Груздова Ганна – третіми.
    У Чемпіонаті Херсонської області з шашок-64 з блискавичної, швидкої та класичної гри взяло участь 28 спортсменів клубу, вихованців тренера Ніценка Ю.В. і посіли 5 призових місць: 2 перших, 1 друге та 2 третіх.
   10 вихованців клубу відділення східних єдиноборств (УШУ) взяли участь у фіналі Кубку України з ушу/саньшоу у м. Вінниця. 2 спортсмени посіли перші місця, 4 – другі, 3 – треті, (керівники гуртків Бережний О.М., Мунтяну С.Ф., Батманов А.В.).
    Вітаємо вихованців Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4, бажаємо нових видатних перемог!

Друк