Бібліотечний вернісаж

   бібліотека 1У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради в урочистій теплій атмосфері пройшла літературна зустріч «Славетні імена.

 

 Херсонщини» для учнів 10-11 класів. Поети Херсона: Петренко В.В. , Теременко Г. М. читали авторські вірші. Чоловічий вокальний ансамбль «Слов'яни» під керівництвом заслуженого діяча культури Г. М. Крилова виконував пісні поетів Херсонщини.

    Разом з Інтернет-центром обласної дитячої бібліотеки для учнів 7-А класу було проведене «Імперія кіно» ігровий кіносеанс. Пташиний вернісаж «Знайомі незнайомці» відбувся для учнів 3 класу .
    В урочистій атмосфері пройшов урок мужності «В ім'я життя» для учнів 7-А класу, під час екскурсії до обласної універсальної бібліотеки ім. О.Гончара. Діти взяли участь в покладанні квітів до пам'ятників Невідомого солдата та воїнам загиблих під час бойових дій в АТО. Під час проведення вікторини «Разом з нами ти пограй, краще знатимеш свій край» спільно з бібліотекою-філією № 5 учні глибше ознайомились з історією Херсонщини, дізналися багато цікавого.

Біліотека 6.бібліотека 3

Друк