Перемоги в "Чорноморській милі"

МИЛЯ

Вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Херсонської міської ради Бикова Євгенія, Бондаренко Кирило, Борисенко Ростислав, Межерицький Сергій, Савченко Альона, Ситніченко Віталій, Федкевич Роман та тренер-викладач Бенедик Е.Д. з 23 по 25 жовтня 2014 року прийняли участь у Всеукраїнському турнірі з плавання «Чорноморська миля» серед спортсменів з обмеженими можливостями у м. Одесі.

Спортсмени виборювали право стали переможцями та призерами турніру та змагались у всіх стилях плавання: вільний стиль, брас, на спині, батерфляй, комплексне плавання. В змаганнях прийняли участь спортсмени з 14 міст України, у тому числі Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Харків, Запоріжжя, Одеса, Кіровоград, Полтава, Рівне, Кременчук, Комсомольськ, Кривий Ріг, Херсон.
    Юні спортсмени завоювали на цих змаганнях 21 нагороду, з них 8 золотих, 8 срібних та 5 бронзових.
Бикова Євгенія завоювала дві золоті нагороди, одну срібну та одну бронзову. Борисенко Ростислав завоював дві золотих нагороди та одну срібну. Межерицький Сергій завоював одне перше, два других та одне третє місце. Сітніченко Віталій завоював одну золоту та три срібні нагороди. Федкевич Роман завоював одну золоту нагороду, одну срібну та дві бронзових. Савченко Олена завоювала перше місце. Бондаренко Кирило завоював одне третє місце.