Проведені благодійні акції «Осінній дар» та «Милосердя»

  Милосердя

 

 У жовтні 2014 року клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи продовжив ІІ етап благодійних акцій «Осінній дар» та «Милосердя».


З 01 по 29 жовтня2014 року в рамках акцій зібрано та передано людям пільгових категорій продуктів харчування, медикаментів, засобів особистої гігієни, канцтоварів, господарчих товарів на загальну суму більше 2000,00 грн.
     У жовтні клуб «Лідер» опікувався вихованцями ХЦПР – обдарованими дітьми – переможцями конкурсів і виставок, малечею Дніпровського району – активними учасниками акцій та відкритих занять Школи безпеки, вихованцями кімнати школяра по вул. 28 Армії.
   До банку добрих справ увійшла й акція «Ветеран поруч», яка буде продовжена до 06 листопада 2014 року, й акція «Лист герою» - для прикордонників Херсонщини передано 8 малюнків та поробок через волонтерів фонду Милосердя ОДА Коломойцевої А. та Рудики С.
    17 жовтня 2014 року до МГО «Світло надії» для дітей з обмеженими можливостями від волонтерів Дніпровського району передано 10 кг. яблук (активну участь взяли юні-червонохрестовці СШ №52).
До Дніпровської районної організації Товариства Червоного Хреста України передано медикаменти та засоби особистої гігієни для переселенців східних областей України.
   Дякуємо Волонтерським Центрам загальноосвітніх навчальних закладів №№13, 18, 36, 38, 48, 52 – активними учасниками ІІ етапу акційВолонтерським

Друк