Мова моя калинова

   Конкурс читцiв 1У жовтні в актовій залі Центру позашкільної роботи та в Дитячого кафе «Золотий ключик» в рамках «Творчої лабораторії» відбувся І етап V міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя калинова». В конкурсі взяли участь 14 освітніх закладів № 7, 12, 13, 18, 21, 32, 36, 37, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМ та театральні гуртки ХЦПР: театр-студія «Сувенір», театральний клуб «Свято», драматичний гурток «Мрія».
   Журі, до складу якого входили представники Центру позашкільної роботи та Таврійського ліцею мистецтв, прослухало 96 учасників різних вікових категорій та виконавців авторських творів.
Переможці конкурсу в різних вікових категоріях та номінаціях:


Конкурс чмтцiв 2Молодша категорія
1. Пчелінцева Катерина ЗНЗ №12
2. Бутвіловська Анастасія ЗНЗ №21
3. Воробйова Дар'я ЗНЗ №36
4. Філончук Дар'я ЗНЗ №50
5. Коновалов Сергій ХЦПР театр-студія «Сувенір»
6. Тронець Олександра ХЦПР театр-студія «Сувенір»
7. Тимофієва Валерія ХЦПР театральний клуб «Свято»
8. Ковтонюк Валерія ХЦПР драматичний гурток «Мрія»

Середня категорія
1. Грицуняк Ангеліна ЗНЗ №13
2. Сирих Катерина ЗНЗ №21
3. Міхайліченко Ганна ЗНЗ №18
4. Кузнецов Максим ЗНЗ №32
Конкурс читцiв5. Кравченко Катерина ЗНЗ №50
6. Бідах Вікторія ЗНЗ №52
7. Новосельська Дарина ЗНЗ №52
8. Кицун Кирил ЗНЗ №52
9. Чепінога Наталі ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
10. Ігнатенко Олександра ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
11. Мєх Юлія ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
12. Кузьмова Анастасія ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
13. Чепінога Тетяна ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
14. Зобал Дар'я ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
15. Олефір Оксана ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
16. Вовченко Олександр
Старінщак Ірина ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
17. Піддубна Яна ХЦПР Театральний клуб «Свято»

Старша категорія
1. Фіногенова Анастасія ЗНЗ №21
2. Москаленко Єлізавета ЗНЗ №53
3. Волошина Тетяна ЗНЗ №37
4. Галунова Анастасія ЦОМ
5. Завгородня Анастасія ЦОМ
6. Кравець Яна ХЦПР Театр-студія «Сувенір»
7. Рашкова Наталія ХЦПР Театр-студія «Сувенір»

Авторські твори
1. Геворкян Норайр ЗНЗ №18
2. Дармостук Ілона ЗНЗ №36
3. Макарова Анна ЗНЗ №53
4. Кузюк Світлана ЗНЗ №32
5. Бережна Олександра ЗНЗ №52

Друк