Добро у життя

...Не предадут, не кинут, не подставят
И за обиду вам не отомстят никак,
В беде не бросят, умирать вас не оставят...
Любить учитесь, люди, у собак..

Театр 1   

   У  м. Києві відбулися гастролі зразкового художнього театрального колективу «Соняшник» Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, керівник Інна Богданова.


   З творчістю учнів театрального відділення Херсонського Таврійського ліцею мистецтв познайомились вихованці Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, студенти Київського вищого училища швейного та перукарського мистецтва, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та мешканці столиці. Після вистави "Собаки" за п'єсою Віри Копилової глядач не поспішав залишили залу, а продовжував спілкування з юними акторами, ділився враженнями, відчувши сильний духовний вплив вистави і здатність театрального мистецтва торкатися душі і серця, пробуджувати бажання змінити цей світ на краще.
    Юні театрали втілили на сцені назрілі актуальні образи сьогодення. У виставі розкривалися теми милосердя, толерантності, відповідальності за долю ближнього, волі до життя в умовах байдужості сучасного соціуму до проблем тих, хто опинився у скрутному становищі.
Гастролі відбулися в рамках соціального благодійного проекту "Добро у життя", який створено у співпраці з благодійними фондами "Наш мир" та "Восток-дети", а також притулком для бездомних тварин "Сіріус" у м. Київ.
    Учасники проекту повернулися додому наповнені яскравими враження, збагачені спілкуванням з новими друзями, готові до нових творчих пошуків і раді бути просто щасливими.
Тож нехай від серця до серця мандрує та множиться ДОБРО У ЖИТТЯ.

Театр 3

Театр 2

Друк