Пишаємося знавцями комп’ютерних технологій

  Диз 2 1

 

  13 листопада 2014 року на базі Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося урочисте нагородження переможців міських конкурсів учнівської молоді з інформаційних технологій.
   У конкурсах з користування персональним комп'ютером та Web-дизайну взяли участь 57 учнів від 39 освітніх закладів міста.


   Диз 2 2При виконанні завдань конкурсанти продемонстрували достатній рівень знань інформаційних технологій, а саме: добирати відповідне програмне забезпечення, порівнювати функціональні можливості різних способів опрацювання даних, виділяти їх переваги та недоліки; уміння критично мислити, стисло і грамотно викладати висновки, виділяти головне.
   За результатами конкурсів визначено команди-призери конкурсів учнівської молоді з інформаційних технологій:  І місце - команда академічного ліцею ім. О.В.Мішукова; ІІ місце - команда спеціалізованої школи № 30; ІІІ місце - команди освітніх закладів № 27, 48 та фізико-технічного ліцею.
  Призерів конкурсів було нагороджено дипломами управління освіти Херсонської міської ради та пам'ятними подарунками. Переможець конкурсу з Web-дизайну Мельник В., учень 11 класу академічного ліцею ім. О.В.Мішукова отримав від Web – студії Wеzom, фахові спеціалісти якої входили до складу журі конкурсу, сертифікат на безкоштовне навчання у школі майстерності курсів з Web-дизайну.
  Управління освіти щиро вітає переможців з вдалим виступом у міських конкурсах учнівської молоді з інформаційних технологій та бажає подальших успіхів.

Друк