Запрошує фізкультурно-оздоровчий гурток «Енергія»

 

Енергія 1

     

     З початку нового 2014 – 2015 н. р. на базі Херсонського ясел – садка № 23 Херсонської міської ради діє фізкультурно – оздоровчий гурток «Енергія». За мету керівник гуртка ставить зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров'я вихованців шляхом використання інноваційних методик з фізичного виховання дошкільнят; розвиток вправності, бадьорості, зміцнення всього організму дитини, стійкості до хвороб.


   Енергія 2 Активно використовуються елементи самомасажу («Оздоровча дитяча йога»), методика Єфименка, нетрадиційне фізкультурне обладнання, вправи на дихання, елементи хатха – йоги та релаксації, елементи методики Аксьонової «Game», використовуються футболи та степ – платформи. Дітям дуже цікаво, а головне корисно займатися фізичними вправами в ігровій діяльності.
     Аналіз стану захворюваності серед дітей, які відвідують фізкультурно – оздоровчий гурток «Енергія» показав зменшення випадків захворювань на простудні та вірусні інфекції, що свідчить про зміцнення здоров'я дошкільнят та доцільність проведення даної роботи.

Друк