Вшанування пам’яті жертв Голодомору

   Гол 1 У період з 17 по 22 листопада 2014 року управлінням освіти організовано проведення в усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста (охоплено більше 30 тис. школярів) заходів з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору, а саме: уроки пам'яті, тематичні лекції, бесіди, засідання за „круглим столом", зустрічі з очевидцями трагічних подій 1932-1933, 1946-1947 років, виховні години з нагоди відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів та масових політичних репресій в Україні; у шкільних бібліотеках забезпечено функціонування тематичних полиць.


   Гол 3 Так, 20 листопада 2014 року учні Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті взяли участь у відкритті виставки документів, що розкривають трагічні сторінки Голодомору 1932-1933 рр. на Херсонщині.
    Організатором виставки є Державний архів Херсонської області, з яким Академічний ліцей співпрацює з питань наукового консультування та супроводу при написанні учнями ліцею науково-пошукових робіт МАН.
   Учні ліцею прослухали лекцію наукового співробітника Лопушинської І., присвячену дослідженню науковцями архіву проблеми Голодомору на Херсонщині.
   Цікаву, змістовну характеристику про фонди Державного архіву запропонував заступник директора архіву Лебідь В.О.
   Участь дітей у таких заходах, безперечно, сприяє вихованню в учнів почуттів національної самосвідомості та національної гідності

Друк