Пройшов фінал міських змагань з морського багатоборства

   МорЩороку міські змагання з морського багатоборства викликають жвавий інтерес команд загальноосвітніх навчальних закладів Зазначені змагання проводяться з метою виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України. Так, цього року у відбіркових змаганнях по районах міста Херсона взяли участь 37 шкільних команд (185 дітей).
   19 листопада 2014 року зустрілися 9 найсильніших команд загальноосвітніх навчальних закладів міста (45 школярів), щоб довести, що саме вони є найкращими, найспритнішими.
   Діти змагалися в конкурсі стройової пісні, в'язанні морських вузлів, одяганні рятувального жилету, прокладали курс судна до Індії, Австралії, Кенії.
   За результатами участі в змаганнях перше загальнокомандне місце Мор 5виборола команда спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов.На відміну від інших, школа презентувала візитну картку команди на англійській мові. Команда школи № 57 краще всіх упоралась з завданням прокладання курсу корабля. У дисципліні в'язання вузлів Данг Ан посів І місце, Пронюк Яна – ІІІ місце, а в змаганнях з одягання рятувальних жилетів Возняк Еріка посіла І місце.

  Друге місце поділили команди навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія" № 56 та гімназії № 20, третє – команди загальноосвітніх шкіл № 26, 50, 53.
  Управління освіти вітає переможців конкурсу та бажає всім учасникам успіхів у навчанні, здобуття нових перемог!

Друк